Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

ima cokolada s makom. u dm-u mozes da kupis belu s makom, zotter ima razne sezonske cokolade s makom, evo sad su ove, a ja sam prosle godine jela neku s makom i marcipanom, al to nije ono sto zelimo, usta puna mlevenog maka, pa jos da preliva. to su cokolade s makom u zrnu. 

verovatno mleveni mak previse brzo uzegne da bi mogo da se koristi u industriji. 

 

i za kraj, evo jedne seksi knedle :D

 

15317952_1317971901580339_90756491754827

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

:lolol:

nego, ja danas pravila rezance sa makom mom sinu, on nama juce napravio borsc, pa danas bas dobro dosli uz to i rezanci... mak prelivao, a bilo i oraja unutra.

nego, nije nam banatjanin rekao jel probao onaj madjarski krem sa makom, obecao i darling dozu, a nismo culi sta bi sa tim... to je licilo na nesto sto bi nam se dopalo, nama opijumskim zavisnicima ;-)

Link to comment

jednom smo po preporuci svraćali u neko mesto u grčkoj na sladoled od kadaifa (običan, ne ovaj iz laba). nije bio loš.

možda bi utisak bio i bolji da pre toga nismo ušli u pogrešnu poslastičarnicu gde nam je zbunjena žena, na moje insistiranje da hoćemo sladoled s kadaifom, stavila po komad-dva kadaifa (onog što rolaju ko sarmu) i rknula preko sladoled.

perfektan bio taj kadaif, perfektan i sladoled, posle toga je sve bilo bledo.

 

sad krejvujem škembe u saftu i pečene ljute paprike :(

može i sladoled. sa karamelizovanim orasima. posle.

Link to comment

meni se od juce jede pohovani mozak  a moze i omlet sa mozgom

ja bih riknula kada bih to pojela, u momentu. :cry:

mislim da je to kombinacija sa ubedljivo najvise holesterola na svetu.

nije da nisam volela kada sam bila mala, ali cak i tada sam pila sodu bikarbonu nakon jela  :)

Link to comment

 

 

 

znachi...samo ga ignorišem?

 

 

 

ne nego ne postoji...najvise holesterola(70%) stvara tvoj organizam i on se salje da sanira upale,da smiruje i krpi razne uzurpacije u organizmu pa ako se ima problem sa holesterolom(a i to je pitanje sta je problem) na to treba obratiti paznju..i na stres..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...