Jump to content
IGNORED

Sportska oprema


Töölönlahti

Recommended Posts

Ja nasao svasta sto mi se ucinilo ultra mega jeftinim, porucio jednu korpu od 49+14 pa ce drug za sebe jer je njegova kartica pa onda opet ja jos jednu i tako redom... Pisacu bas kad stigne i kad vidim da li sam zabo dobar kvalitet i pre svega velicine.

Daj nam princt screen korpe/porudžbine.  :naughty:

Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    26

  • Zli Gli

    13

  • Mil@n

    6

  • darling

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cuo sam da u Hrvatskoj moze da se naruci do 300e bez carine, treba naci nekoga tamo pa da taj neko posle donese robu u Srbiju. Jel imamo nekog postenog Hrvata na forumu? Postoji li takvo sto uopste u svijetu, posten Hrvat?  :unsure:

Link to comment

Cuo sam da u Hrvatskoj moze da se naruci do 300e bez carine, treba naci nekoga tamo pa da taj neko posle donese robu u Srbiju. Jel imamo nekog postenog Hrvata na forumu? Postoji li takvo sto uopste u svijetu, posten Hrvat?  :unsure:

 

meni deda pricao da postoji, upoznao jednog kazze  :Jova:

Link to comment

Sa cro je ranije bila fora, dok je kod njih poštarina bila znatno jeftinija, da se naruči na hrvatsku, a oni posle preusmere na srbiju.

Ssda vraćaju nazad.

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Link to comment

po meni je H&M slab u sportu. stvari nisu lose ali su skupe za tu klasu.

 

Lidl je dobar i jevtin. par puta godisnje imaju sportsku opremu i sve se razgrabi za cas.

(vec se po oglasima u Srbiji moze naci brdo Lidl stvari koje ljudi dovlace iz inostranstva ime brand-a je Crivit).  

Link to comment

Koji su outleti aktuelni u Bg, banjica, arena?

Na forum.hr hvale Lidl(kad će kod nas?) i H&M,nisam znao da imaju sportsku garderobu.

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Lidl ide kod nas od oko nove godine, ako se dobro sećam...

 

Distributivni centar je završen, gomile ljudi zaposlene...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Posto je funta spala a oni jos uvek racunaju 1,2 eura/funta, promenite valutu na funte pa ce biti jeftinije nekoliko eura ili mozete potrositi za toliko preko 50 bez carine. Pratite kurs funte i ostavite jedno 0,5 manje u slucaju kolebanja kursa. Meni je ta razlika legla idealno kad sam narucivao nesto pre mesec dana.

Probao sam ovu foru sa naručivanjem u funtama i zajebah se (verovatno jer mi je preračunao evre u funte?), ajd što sam platio i carinu i PDV oko 3000 za paket od 50ak evra, nego se i DHL ugradio sa 3200 dinara za usluge carinjenja...

Edited by desboj
Link to comment

Probao sam ovu foru sa naručivanjem u funtama i zajebah se (verovatno jer mi je preračunao evre u funte?), ajd što sam platio i carinu i PDV oko 3000 za paket od 50ak evra, nego se i DHL ugradio sa 3200 dinara za usluge carinjenja...

Jednostavno vratiš paket i ne platiš nikom ništa, SD će ti refundirati ceo iznos. To se i meni desilo jednom, bio sam spreman da platim pdv i carinu a nisam znao da će DHL toliko naplatiti uslugu carinjenja
Link to comment

Jednostavno vratiš paket i ne platiš nikom ništa, SD će ti refundirati ceo iznos. To se i meni desilo jednom, bio sam spreman da platim pdv i carinu a nisam znao da će DHL toliko naplatiti uslugu carinjenja

To sam i ja uradio. Ovi iz DHL-a su me sami pitali da li zelim da vrate paket. Isto je izlazilo oko 6000 din na 50 i nesto evra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...