Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

  • 1 month later...

Malo da razbijemo Rausch dominaciju u coko-fijoci te pazarismo Vivani na finom popustu, 100g za 1.5 evra. Ova cisto crna je kao i uvek divna, dok marcipanasta ceka moju mamu da zajedno probamo

 

r_Tafel_Edel_Bitter339x700.jpgr_Tafel_FeineBitter_Marzipan_Amaretto331

Link to comment
19 minutes ago, halloween said:

Kommunarka grilijaž.  Čini mi se da je kvalitet čokolade malo bolji nego našeg Štarka, a grilijaš je zanimljiv.

bel_konfeti_griliazh_v_chokolade.png

 

aaaaaaa... odlicne su te njihove ''bombonjere''. cokolada solidna, a punjenja su savrsena. nisu preslatka i bas, bas, bas bogata - lesnicima, bademima, kestenom.... nisam ovu nikad probala, ali slicne sam jela - pazarila  po pijacama, prodavali na kile, bas su bile jeftine :-)

Link to comment
23 minutes ago, I*m with the pilots said:

Malo da razbijemo Rausch dominaciju u coko-fijoci te pazarismo Vivani na finom popustu, 100g za 1.5 evra. Ova cisto crna je kao i uvek divna, dok marcipanasta ceka moju mamu da zajedno probamo

 

 

 

nisi jos jela vivani marcipan? predivna. vivani bas volim. 

Link to comment
8 minutes ago, darling said:

nisi jos jela vivani marcipan? predivna. vivani bas volim. 

Nisam, jer za nas obicno uzimamo "ciste" cokolade, moj dragi ne voli da ima jos neceg u cokoladi, sem eventualno soli. Ja, sta cu, trpim! :D Kada dolaze moji obicno spremim i neke druge, sa lesnicima ili marcipanom.

Link to comment

Kraš Griotte i 1911, u obliku čokoladne table, a ne kao klasična pralina, koliko je to novo? Nisam ranije obraćao pažnju, a sad primetih u izlogu njihove radnje u Ljubljani. Takođe, Dorina Macaroons kao sasvim nov proizvod, koleginice probale onu sa pistaćima, nestala svetlosnom brzinom. Još jednom, sve najgore huljama koje su zatvorile sve njihove franšizne radnje u Beogradu. 

Link to comment

jao, nemam pojma, na forum.hr na temi gde ljudi pisu sta su odvratno probali, kras s tim specijalnim cokoladama vodi na listi. kad god se pojavi nesto novo, odma bude deset upisa kako je grozno, sad se bas pise kako su nejestive i preslatke nove cokolade sa makaronsima. 

kad si u ljubljani, bolje idi u kalcek i nakupuj se vivanija, a  ova moja omiljena grin and bleks 85 posto, godinu dana je na ponudi:

https://www.kalcek.si/produkti/sladko.html?SID=ourhml4poehb4m1l3n2hqjlam5&manufacturer=320

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...