Jump to content
IGNORED

Seinfeld & Larry David


Buck Naked

Recommended Posts

Originalna, duhovita i pre svega sveza? Naravno da se ne svidja Filipenku! :DVerovatno jedini sitkom koji je vredan paznje. Jason Alexander ima upechatljivu ulogu i u filmu The Paper s Michaelom Keatonom :).

Link to comment

Prvo gledanje i moze da prodje, mozda zbog tog wtf?! efekta, ali vec prva repriza... tajac :mellow: 2/3 zapleta im je palo u vodu onog nesrecnog trenutka kada je izmisljen mobilni telefon. Dzordz se izgubio u bioskopu, sedi u 1 sali, a oni ga traze u 2. Cramer se izgubio na prakingu, traze ga, Cramer se izgubio u trznom centru, treba da se nadju u kaficu ali neko kasni... toliko komicnih situacija moze da se izrodi... Pa posalji mu sms jebote! Ali sta bi se onda radilo u seriji? Nothing! A-ha. Kako je to zanimljivo. Kao veliki fan koncepta "Toliko je besmisleno da je smesno!" priznajem da je Senifild prilicno besmislen, ali ne dovoljno da bi mi bio smesan, jbg. punchline: -"Da li ste primetili da rec Rhinoplasty sadrzi u sebi rec Rhino!" A?... A? got it?- :huh: NO SHIT???Nije smesno.

Link to comment
Stajnbrener :ziga:
Stajbrenerov glas je glas Lerija Dejvida, to znate.A glede Džordžovog grbavljenja, trebalo bi se setiti svih njihovih pseudonima, ima to nagomilano u onoj (pretposlednjoj?) epizodi sa portorikancima..Art Vandalay je omiljeni! A u ovom klipu, gde Larry David gostuje kod Lettermana, govori kako je došao na ideju da se, nakon svađe sa direktorima, sutra ujutru jednostavno vrati na posao - rekao mu je the real Kramer! I to je sam Larry uradio.
Link to comment
Prvo gledanje i moze da prodje, mozda zbog tog wtf?! efekta, ali vec prva repriza... tajac :mellow: 2/3 zapleta im je palo u vodu onog nesrecnog trenutka kada je izmisljen mobilni telefon. Dzordz se izgubio u bioskopu, sedi u 1 sali, a oni ga traze u 2. Cramer se izgubio na prakingu, traze ga, Cramer se izgubio u trznom centru, treba da se nadju u kaficu ali neko kasni... toliko komicnih situacija moze da se izrodi... Pa posalji mu sms jebote! Ali sta bi se onda radilo u seriji? Nothing! A-ha. Kako je to zanimljivo. Kao veliki fan koncepta "Toliko je besmisleno da je smesno!" priznajem da je Senifild prilicno besmislen, ali ne dovoljno da bi mi bio smesan, jbg. punchline: -"Da li ste primetili da rec Rhinoplasty sadrzi u sebi rec Rhino!" A?... A? got it?- :huh: NO SHIT???Nije smesno.
Otprilike. S'tim što kod mene to ne radi ni pri prvom gledanju. Nakon par sezona, tempo gledanja mi je toliko opao da sam od treće pa nadaljeišao brzinom ranjenog puža. Mislim da ima više od godinu dana kako sam odgledao drugu sezonu, a nikako da se nakanim da završim četvrtu i krenem petu...i ozbiljno se razmišljam da batalim. Možda bi bilo drugačije da sam gledao iz nedelje u nedelju redovno na TV-u.
Link to comment

Odlican je Seinfeld. Definitivno jedna od boljih humoristickih serija.Ali pricati kako je najbolja ikad u konkurenciji Monti Pajtona pa cak i Crne Guje je ipak suvise.

Link to comment

Ja bih zamolijo da se sada ne raspreda koja je najbolja, tj. zašto Seinfeld nije najbolja, jer je to uzaludan posao je suvislije da se ovde zanimamo samim Seinfeldom i njegovim kreatorima.

Link to comment

Možemo mi da opaljujemo i po njima.. Ikonoklastički, dakle, ali ostaju ikone!Evo, Jerry Seinfeld se naljutio jer Larry King nije znao da je "Seinfeld" okončan zato što on nije hteo da se Seinfeld nastavi, a ne zato što su ga skinuli sa programa.. Na momente se čini da pravi šalu, ali ipak deluje kao da se uvredio. Svakako bespotrebno i egocentrično, to je barem moj utisak (stalno ponavlja da su bili number one..). Pogotovo što Larry King verovatno više ne zna ni da se zakopča sam.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Prvo gledanje i moze da prodje, mozda zbog tog wtf?! efekta, ali vec prva repriza... tajac :mellow: 2/3 zapleta im je palo u vodu onog nesrecnog trenutka kada je izmisljen mobilni telefon.
jako, trebalo je da anticipiraju pojavu nove tehnologije i zaplete prilagode toj projekciji. meni je isto bilo trulo ono kad hobiti pesace i jasu umesto da uzmu avion do mordora.
Link to comment

Exclusive: 'Seinfeld' cast to appear on 'Curb Your Enthusiasm'Mar 5, 2009, 04:06 PM | by Lynette Riceseinfeld_l.jpgThe Seinfeld cast is making another must-see appearance. EW has learned exclusively that the four stars of NBC's long-running comedy -- Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus, Jason Alexander, and Michael Richards -- will be featured in a multiple-episode story arc on HBO's Curb Your Enthusiasm this fall. The cameos will mark the first time that all four actors have appeared together in a scripted TV show since Seinfeld went off the air nearly 11 years ago. No date has been set for this event, or for Curb's seventh season, which will run for 10 weeks. Curb, of course, was created by and stars Larry David, the cocreator of Seinfeld.The episodes, which are currently shooting in Los Angeles, appear to represent a continuation of David's relationship with the Seinfeld stars. As Curb fans know, Seinfeld, Louis-Dreyfus, and Alexander have made individual appearances on the award-winning series over the years.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...