Jump to content
IGNORED

Mr. Robot


giuseppe

Recommended Posts

Finale prve sezone sledeće nedelje, odličnih 9 epizoda adekvatnih naziva, casting fenomenalan, Slater i Malek ubivaju... Hell yeah!

 

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

Link to comment

da nisam sve to videla devedeset devete bilo bi mi mnogo zanimljivije

ok, zabavno je, ali ne vidim poentu pravljenja serije koja ima gotovo identičnu radnju (pa čak i muziku) kao neki film sa kojim ne deli isto ime i autora. 

Link to comment

Prilično bezvezna serija. Sterilno ceđenje drena i isprazno mudrolijaško tupljenje, koje je napalo i USA Network, televiziju koja je ipak imala osetno kvalitetniju i profilisanu produkciju zabavnih i šarmantnih serija. Nije ni čudo što je ovo prva serija sa te mreže koja je ovde dobila topic.

 

edit: čini mi se da je serija Christiana Slatera, koja mora da zaživi. Toliko je sve iskonstruisano od idiotizma da je internet mora voleti jako dugo.

Edited by Ajant23
Link to comment

Prilično bezvezna serija. Sterilno ceđenje drena i isprazno mudrolijaško tupljenje.

 

Toliko je sve iskonstruisano od idiotizma da je internet mora voleti jako dugo.

 

Jednom da se i ja složim sa Ajantom.

Link to comment

Једна од глупљих ствари која се појавила и то због онога што је Ајант већ рекао

 

 Toliko je sve iskonstruisano od idiotizma da je internet mora voleti jako dugo.

Link to comment

Pilot je dobar ali oko treće, četvrte sam počeo da sumnjam da je trebalo da bude film jer će da razvlaće i razvodnjavaju u nedogled i neće na kraju otići nigde. Na sreću čini se da to ipak nije slućaj, postaje bolje. Sedma i osma su odlične, devetu još uvek nisam pogledao ali jedva čekam.

 

Nemam pojma čime vam se mr robot toliko zamerio ali -1, ima ovde dosta potencijala i kvaliteta

Link to comment

E to je već pravo dobar razlog da se momentalno batali. Svaka ti čast kad si i tu drugu izdržao posle toga.

 

Nerdovštine nisu poenta, niti je serija snimljena za programere. Rootkit meni stvarno ne znači ništa. Autentičnost mi generalno nije suviše bitna pri konzumiraju zabavnog programa, ali bih ovako laički rekao da se svakako trude više nego obično kad su hakeri i tv/film u pitanju. Ali ne znam zašto uopšte pričamo o tome na ovom pdf-u, kad možemo npr da pričamo o tome da je režija odlična, muzika valja, a tajming titlova ume da bude jedno pravo malo umetničko delo.

Čak nisam siguran ni da je čitav glavni zaplet poenta, ne bi me čudilo da čitav taj špinjunski sajber triler koncept na kraju ispadne samo mućenje vode za good ol character study. Eliot je jako, jako, nepouzdan narator i serija ume da baci lep curveball. Tako da nisam baš siguran uopšte ima smisla da diskutujem sa vama što ste pogledali 2 epizode i mislite da je ovo nekakav matrix u serijskom formatu.  :fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...