Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

  • 1 year later...

NIsta. Tj. nadati se da je ovaj reditelj dobar (nisam gledao nista njegovo). Prva sezona ispala dobra, jer je Fukunaga znao znanje, a druga ispala govno jer nije imao ko to da dovede u red. Ok, i pisac je bolje radio u prvoj nego u drugoj sezoni. 

Link to comment

NIsta. Tj. nadati se da je ovaj reditelj dobar (nisam gledao nista njegovo). Prva sezona ispala dobra, jer je Fukunaga znao znanje, a druga ispala govno jer nije imao ko to da dovede u red. Ok, i pisac je bolje radio u prvoj nego u drugoj sezoni. 

uf, meni rezija bila najmanji problem. u drugoj se doduse lik neprestano lozi da je linc, al nekako mi ne smeta.

smeta mi sto likovi rade potpuno besmislene stvari i pricaju gluposti, tipa ja nista ne radim na prazan stomak, cak i ne jedem na prazan stomak.

cak mi je i kasting bio sasvim u redu.

Link to comment

Druga sezona je imala sest reditelja i glavnu rec je vodio Picolato, jer mu se nije svidelo sto je Fukunaga drzao konce u svojim rukama u prvoj sezoni. Tako nekako bese prica. 

 

Htedoh reci, potreban je neko ko ce iz teksta da izvuce 1 maksimum, a ne samo doslovno uslikati papazjaniju koju je pisac stavio na papir. 

Link to comment

Pa nije da on ne ume da pise, uz dikutabilan kraj meni je prva sezona bila sasvim solidno napisana (bilo je cak i stvarno jakih momenata). Ocigledno mu treba vise vremena, druga sezona je dosla prebrzo za njega, u tom smislu mozda za ovu trecu i ima nade. 

 

To bi luba ili Vini znali, ima jedan roman cini mi se i neke price. Na filmu i tv samoje radio TD i proslogodisnji rimejk Magnificent Seven EDIT: i dve epizode Killinga.  

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Režira čo'ek treću sezonu, prati fabulu :dry:

 

edit - btw kad već spominjemo green room, mnogo me skenjalo kako glupo pogibe klinac yelchin :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Ali kada se setim prve sezone i teorije da je Murty umešan u ona sektašenja ili da je čak on YK..Nije da se nisam primio na to...

 

Poslednja epizoda mi je izgledala kao da je druga serija u pitanju.I taj pokušaj prikazivanja Rusta u poslednjoj sceni kao čoveka koji ima dušu je mogao mnogo suptilnije biti odrađen.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...