Jump to content
IGNORED

SHAMELESS


Lrd

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    17

  • Lrd

    17

  • Razzmatazz

    11

  • MilenaS

    7

Top Posters In This Topic

kako vam se čini ova poslednja epizoda? samo sam čekala ko će od kog pištolja da nastrada (i na kraju, za sada, niko) plus ono mrcvarenje najboljeg TV lika ikad: ako su sve vreme (scenaristi) mislili da mu daju tu jetru, nisu baš morali 10 epizoda da ga drže u krevetu.

 

nije toliko loše ali sam presudila da me ipak nervira ova sezona.

Edited by tazza
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kraj sezone. Shameless mi je i dalje jedna od 3 naj aktivne serije, ali je ova sezona poprilično problematična. Naročito me nervira što je Frenk preživeo, toliko da mi zapleti iz sapunice manje smetaju. Doduše, prisustvo Redžine King joj je davalo dodatnu vrednost. Najslabija sezona do sada, očekivani klifhengeri na kraju, ali opet...sad treba da čekamo 9 meseci... :(

Link to comment
  • 1 month later...

Odgledah zadnju epizodu. Prije pocetka gledanja 4. sezone naletjeh na podatak da je finale sokantno...znao sam da ce Frank nekako da prezivi, tako da sam, kao sto neko gore napisao, svakog momenta ocekivao da ce neko da strada. Nasekirah se u pm. Ispade da je sokantno finale sezone pojavljivanje JimmySteveJack-a, sto i nije bilo iznenadjenje. Karen se u neka doba sklonili i sa pocetne spice, a nekako sumnjam da ce i to tako ostati. Inace, klinci su svi glumacki monstrumi, pogotovu klinka koja igra Debbie. 

Edited by B_B
Link to comment
  • 2 weeks later...

Samo sa napomenem (sa obzirom da pišete spojlere, jebem vam lepinju) da je serija DO JAJA. Zabavna, totalno nadprosečno duhovita, sa par fenomenalnih glumačkih rola (malo to, malo i zanimljivih karaktera), i sa drame taman koliko treba da sve ne bude u fazonu "jao kako smo ludi šašavi i raskalašni i pijani". Trenutno sam na S2E08, jako sam radostan što imam još više od pola da gledam :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako ovo samo tri strane? Pa šta se gleda ako se ovo ne gleda...

 

Na kraju sam treće sezone...

 

Iako svi razbijaju kako glume, ali poseban naklon za Joan Cusack i H. Macey-a, neverovatni su...

Link to comment

Kome Mickey-Noel posle četvrte nije medju najboljim likovima i glumcima ne zaslužuje seriju :P 

Ali, četvrta je zaista protraćila i Mejsijevu glumu i Frenkov lik - sad pregledam opet da potvrdim utisak - što se nadam da će ostatak nadoknaditi.

Link to comment

Nego, prvo, Fiona je malko slati, više nego što bih voleo. Drugo, ima previše onih momenata u kurcu je, dođe sranje, zaplače na 3 sekunde i nabaci osmeh u fazonu "moram da budem jaka". Prva dva puta mi je bilo ok tj scena je pogađala gde treba, ali posle mi je prešlo u malo previše toga.

Link to comment

4. je dobra ali najlošija sezona. Od Debi su napravili retarda, a od Fione polunarkomansku drolju. Ianova priča takođe slaba, mada to nadoknađuje Mikijeva transformacija.

 

I dalje top class, serija jednostavno ima SVE.

Link to comment
  • 7 months later...

Dok sam se dvoumio da li da počnem Karte™, shvatio sam da mora da se Shameless nagomilao. Onda sam pomislio na Shameless i uhvatio me neizdrž i morao sam da počnem petu sezonu iako sam se zarekao svečano da ću dočekati kraj sezone.

 

Šta da kažem? Ovo je i dalje jedna od najnajboljih serija koje se prikazuju trenutno, sa lakoćom piša po Kartama™, Homlendu ili maltene bilo čemu što se hejluje beskrajno po TV-u.

Mnogo ih volim i jebeš spavanje, sutra je samo ponedeljak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...