Jump to content
IGNORED

SHAMELESS


Lrd

Recommended Posts

odlicna poslednja epizoda, kao i nova sezona generalno. samo malo smaraju fiona i debi.
Mene ne smaraju. A je l' imaš utisak da je serija postala malo sapunjava po zapletima? Meni jeste, ali sam ja zbog toga postao kao tetka koja pomno prati i prosto mi posle dođe da prepričavam ljudima šta ko i kako. :D A kraj ove poslednje je jeziv.
Link to comment
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    17

  • Lrd

    17

  • Razzmatazz

    11

  • MilenaS

    7

Top Posters In This Topic

pa da, a taj sapunjavi deo je najizrazeniji u prici oko fione, zato mi ona ne prija ove sezone.da, kraj poslednje epizode je odlican. dok cekamo da frenk napravi neko hevi sranje u svom stilu, fiona se pretvara u njega.

Edited by Defunctus
Link to comment
pa da, a taj sapunjavi deo je najizrazeniji u prici oko fione, zato mi ona ne prija ove sezone.da, kraj poslednje epizode je odlican. dok cekamo da frenk napravi neko hevi sranje u svom stilu, fiona se pretvara u njega.
Ja se sve nadam

da je Frenk konačno umro. Odavno ga ne podnosim, a Galagerima želim sve najbolje.

Link to comment

Frenk je nesto najblize sto ljudsko bice moze da pridje bubasvabi. Gazi ga, zatrpaj ga najtoksicnijim hemikalijama - uvek ce izaci jaci nego sto je bio. He don't do dyingSent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

ne ide to gledanje na 7 dana.definitivno omiljena nenacrtana tv porodica

 

+1

Ja ću sačekati još malo dok ne počnem da gledam novi serijal. Ali, teško da ću čekati tamo kraj marta/ početak aprila.

Link to comment

Početak sezone mi i nije nešto baš legao. Nekako su mi svi bili out of character.

Poslednje dve sa druge strane su odlične. Teške, ali ipak odlične.

Krenulo je jako .. a  tek je pola sezone.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja cijenim da ce Frank da dobije jetricu od baby Liama, koji se nece izvuci...

 

Ko prstom u pekmez.

 

 

 

Shameless je najbolja serija o kojoj nema o čemu da se diskutuje.

 

(Samo još Frenk da capne ili da prezdravi, ismrcvarismo se više sa njim. Ostalo sve 5.)

 

shameless je, uz justified, ubedljivo najbolja serija koja se prikazuje.

 

Shameless kida, a  Justified sam tri puta skidao i bacao posle pola prve sezone....  nesto mi tu ne shtima...

Link to comment

pazi, svako je bacao justified posle pola prve sezone, cak mozda do 7-8 epiode prve sezone to nije ista serija. jedva sam zenu naterao da prodje taj deo. veruj mi, to sto si ti gledao jednostavno nije serija o kojoj mi pricama. kao da su promenili pravac nakon toga. druga sezona je neopisivo dobra i bices na gubitku ako me ne poslusa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...