Jump to content
IGNORED

Twin Peaks nova sezona, vreme je za hajp


Lrd

Recommended Posts

u prevodu:

 

 

*pisalo Ridley Scott, ja izmenio.

jbt, nijesam gleda novi tp, al realno je ridli skot poslednji covek u istoriji prostora i vremena koji treba nekome na tu temu da prikenjkava

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

pre nego sto je pocela ova poslednja sezona, pogledala sam prvu sezonu ponovo posle 20 i vise godina.... pilot je super bijo, sve posle mi je bilo prilicno iritantno..... da budem preciznija; sva ona slinava ljubakanja, plakanja, drama, patnje, prevare, zavere.. sve u svemu, i kolko sam upuchena, sve sto spada u soap operu... kapiram da je soap opera upotrebljena kao parodija u Tvin Piksu.. recimo u toku desavanja u seriji, s vremena na vreme se prikazuju reklame stvarnih sapunica na TVu....... ali bila sam prilicno iznenadzena kako se mnogo vise secham sveg horora i misterije iz serije, nego sve te sapunice

Link to comment
  • 1 month later...
On ‎12‎.‎01‎.‎2018 at 12:53 AM, Hippie said:

pre nego sto je pocela ova poslednja sezona, pogledala sam prvu sezonu ponovo posle 20 i vise godina.... pilot je super bijo, sve posle mi je bilo prilicno iritantno..... da budem preciznija; sva ona slinava ljubakanja, plakanja, drama, patnje, prevare, zavere.. sve u svemu, i kolko sam upuchena, sve sto spada u soap operu... kapiram da je soap opera upotrebljena kao parodija u Tvin Piksu.. recimo u toku desavanja u seriji, s vremena na vreme se prikazuju reklame stvarnih sapunica na TVu....... ali bila sam prilicno iznenadzena kako se mnogo vise secham sveg horora i misterije iz serije, nego sve te sapunice

Nakon odgledane reprize na RTS2 prilicno mogu da se slozim sa ovim, tj +1. Uz dodatni komentar da su u poslednjih 5-6 epizoda su potpuno upropastili sa Windom Earlom. U poslednjoj epizodi Lora kaze Kuperu u Crvenoj sobi (Black Lodge) Vidimo se za 25 godina. I tako je i bilo (1992-2017) :)

 

Veceras je Fire Walk with me a od sutra subotom i nedeljom od 22h epizode ovog najnovijeg proslogodisnjeg serijala...

Link to comment
9 minutes ago, Hippie said:

taj film je los, kolko se secham...... i sve to u vezi twin peaksa mi se smucilo posle ove poslednje sezone -- eto toliko me gosn Lynch razocarao

 

da, baš je loš film. 

 

zaista, ne moram ni ja sve da pročitam

Link to comment

To je trebalo da bude prvi film u serijalu ,pošto je serija ugašena.

Ali zbog lošeg prijema publike to je bila labudova pesma. 

Stvarno me zanima kako su Frost/Lynch mogli da snime onako nešto i da očekuju da će im neko dati pare za nastavke.

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

 

 ...od sutra subotom i nedeljom od 22h epizode ovog najnovijeg proslogodisnjeg serijala...

jel to sad definitivno ovo novo kad smo matori na svim stranama ekrana? :hihi:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...