Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

Jaka 2 flegsipa, jaci nego soprani i zica 

 

Nisam gledao WW, da li je moguće da je baš u istom rangu sa GOT po opštoj bedastoći? :unsure: 

Link to comment

pa otprilike kapiram da ce biti dovoljno pogledati drugu i poslednju. 

ostala je valjda jos 1, a sem te druge gde kao objasne ponesto, sve su bukvalno fileri.

Link to comment
10 hours ago, ToniAdams said:

Jaka 2 flegsipa, jaci nego soprani i zica 

Meni je Oz uz Žicu ponajbolja HBO, greota što im to nikad nije bio komandni brod, ali kapiram da je presurova za istančana američka nepca koja vole kontrolisano nasilje

Link to comment
On 24.6.2018. at 14:00, ToniAdams said:

Jaka 2 flegsipa, jaci nego soprani i zica 

:D

 

mene ww bas razocarao, pretenciozno a nista

u gotu bar nema te zelje da se otkrije smisao zivota

Link to comment
On 25.6.2018. at 0:59, James Marshall said:

Meni je Oz uz Žicu ponajbolja HBO, greota što im to nikad nije bio komandni brod, ali kapiram da je presurova za istančana američka nepca koja vole kontrolisano nasilje

 

Rome, koji je nazalost prerano prekinut zbog nekog pozara, i Carnivale koji je prosto dosao pre svog vremena i zato nije uspeo, danas bi bio THE serija.

Link to comment

Ne znam tacno kakav im je bio plan, secam se samo da je bila preskupa serija za to vreme, i da im je izgoreo set u nekom pozaru, sto bi im donelo dodatne velike troskove, pa su resili da je iseku. Mislim, istina je to sto kazes za zavrsetak celine, ali carstvo je trajalo vekovima, mogli su da izmisle sta god su hteli. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
On 26.6.2018. at 11:49, Pečorin said:

Koliko je Rome trebalo da traje? Obuhvatili su kraj republike i početak carstva, meni je to ok završetak.

 

kolko znam, prica je trebala da ide do hristovog raspeca. pet sezona su valjda planirali, a ono sto smo gledali u snimljenoj drugoj je valjda trebala da bude druga, treca i cetvrta. 

 

inace, negde sam citao, da skorseze i scenarista vikinga spremaju seriju o mladom cezaru, odnosno o periodu njegovog zivota koji prethodi onom koji pokriva serija rim. 

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...