Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Evo novosti!!!NO MEANS NO gostuje u nasem gradu 17. novembra. Jos uvek se ne zna prostor, a bome ni cena upada. Ali to nije ni bitno. Vazno je da carevi dolaze. I to ni manje, ni vise, nego za moj rodjus. :D Mislila sam da posle proslogodisnjeg rodjusa dugo necu imati tako dobar, ali nikad ne reci nikad. Naime, prosle godine mi je na rodjusu svirao moj best friend Mitch i njegov bend DMT, zajedno sa velikim Mesersmitima. Nije da se hvalim, ali bas je prijalo.
moraces da se rodis 2 dana ranije wink.gif evo kakav je raspored stigao danas od menadmenta:
9-nov-07AusDornbirn - Schlachthaus10-nov-07AusZurich - Rote fabrik11-nov-07SloBern - Reithalle12-nov-0713-nov-07SloLjubljana14-nov-07CroZagreb - Kset15-nov-07SerNovi Sad16-nov-07SerBelgrad17-nov-07 Secret show, but not a wedding!18-nov-07HunBudapest - West Balkan19-nov-07off20-nov-07RomBucharest - Fire Club21-nov-07BulSofia22-nov-07MacSkopje - Castro23-nov-07off24-nov-07SloRavne na Koroskem - Kompleks25-nov-0726-nov-07ita27-nov-07ita28-nov-07ita29-nov-07ita30-nov-07ita1-dec-07itavenezia area2-dec-07ausVienna - Arena3-dec-074-dec-07CzePraha5-dec-07GerNurnberg - K46-dec-07GerHeidelberg - karlstorbahnhof7-dec-07GerDusseldorf - stahlwerk8-dec-07GerBielefeld - Forum9-dec-07HolNijmegen - Doornroosje
Link to comment
pa, taj sikret sto nije veding... to je njojzi na zurci!
O tome i ja pricam! :P E moj, Delboj!!! Ti ko vas premijer, neobavesten!!!Salim se. Meni je receno da ce 17. biti u NS. Ko da je bitno kad dolaze, vazno je da dodju. E, vi Turci, bas ste neke cepidlake. :D
Link to comment
Bila da slušam Till - suuuuupeeeer!!! B)
Kako se, samo, nismo videli? wink.gif Bila i ekipa u sastavu- Atreid, fake i moja malenkost. Edited by melankolic
Link to comment

IZBAOctober, 20 2007 at sta treba maloj deci?zeleznicka 4, Novi Sad, 21000Cost : 150 dinNeodoljivi sharm Ilegalnih poslasticara: "Umetnicka grupa koja proizvodi sve, od romana do novinarskih patki, definise sebe kao vrh andergraunda, a dadaisticki koncept smatra primerenim haoticnom vremenu" Dragana Nikoletic, nedeljnik Evropa promocija kompilacije "sta treba maloj deci?" i svirka: TOBIC TOBIC(BG), RADOST(ZG) i KRSH(BG)

http://www.mediafire.com/?sharekey=d154997a331dc397ab1eab3e9fa335ca313c845e12b6a45d

statrebadeci.jpg

Edited by Atreid
Link to comment
O tome i ja pricam! :P E moj, Delboj!!! Ti ko vas premijer, neobavesten!!!Salim se. Meni je receno da ce 17. biti u NS. Ko da je bitno kad dolaze, vazno je da dodju. E, vi Turci, bas ste neke cepidlake. :D
xaxaxa, ti dobro znas da mogu da ti oprostim sve, pa i ovo za premijera, te to 'turci'... khm, drugu bi smo pricu pricali na nekom drugom mestu, ali se nadam da se vidimo u sredu, pa u nedelju u CK.nego, kao sto rekoh, NMN u cetvrtak u NS (15. novembar). zapamtite to, nema subote jerbo ns skc ne moze tada ili sta god da je vec po sredi.pozdrav i vidimo se na p.w. longu u sredu, takoreci sutra :s_c:
Link to comment
Ne si ljut na mene, bre. Nesam posetila forum pred odlazak. No, sledeci put cu imati na umu: prvo parapsihopatologija pa provod ;)
Nisam ljut. Drugi put prvo provjeri gdje se nalaze NS forumasi. :P
Link to comment

uh, zamalo da odem na taj till, ali desila se visa sila, u vidu nadoknadjivanja cetrdeset sati nespavanja.program kaze da su svirke na interzone-u od sutra, jel ima neko neke preporuke? jedino znam alice in wonderband. atreid, mi smo se i upoznali na njihovoj svirci, jelda?

Edited by bup
Link to comment

da, uglavnom su bili takvi utisci na awb-u. mislim na ono desavanje u atomskom na novom naselju.zvuk je bio ocajan, malo zbog razglasa, malo i njihovom krivicom, a oni su takvi kakvi su, nije to svirka koja podize publiku da skace i skandira.mada nisam ja nimalo merodavan da ih ocenjujem, zato sto ih znam privatno, a i to vece sam proveo radno organizujuci sve pa nisam ni stigao da ih slusam. inace umeju da budu mnogo dobri, zavisi kakva im je postava, kakav je dan, kakva je publika... ovo na interzone-u ce mislim biti zanimljivo, dosta velik bend i video projekcije.dunja knebl primljena k znanju. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...