Jump to content
IGNORED

Velika Britanija


sheridan

Recommended Posts

primate Herefordshire [vrlo ruralno i zeleno]?bivsi stanovnik Devonshire-a :D
svakako! da nisam mislio da ce moj post biti jedini nazvao bih nekako drugacije, ovako ispadam hampshir-surrey-ista:)
Link to comment
svakako! da nisam mislio da ce moj post biti jedini nazvao bih nekako drugacije, ovako ispadam hampshir-surrey-ista:)
E, pa to ti je local patriotizam... Mada bas nismo nesto, gle sta nam NBG i NS rade :o !
Link to comment

sve to nema veze posto nije njima svirao vlatko stefanovski veceras.a ja, i jos 200tinak raznih, pola od kojih se nisu ni rodili kad je kumova slama bila hit, pijemo i padamo u sevdah u malom nocnom klubu na ealingu, i divimo se coveku koji jednostgavno ne stari. ima negde sliku na kojoj su do sada vec prsti iskrivljeni i ne mogu da biraju po zicama sakrivenu, a on svira kao i uvek.ja otisao tamo nevoljno, nagovoren, previse kul inace, ovako sam po sebi, da bih se lozio na jugo nostalgiju, previse cinican za tipicnu pateticnu dijasporu i ... pao na dupe slusajuci ga, i njega i klince koji ga prate na basu i bubnjevima. bole me ruke od tapsanja u ritmu, a i grlo mi skripi od dranja. da nisam bas ovako u dostojanstvenim srednjim tridesetim pao bih na kolena i molio ga da ne prestaje, ovako sam onako kao picka zadrzavao suze dok je svirao kumovu slamu i jovanku, a gomila iz sfrj euforicna (ukljucujuci i mene).da nije takav mag u pitanju i da nije onako perverzno zavodio onom gitarom i terao raju u masovni obeznanjeni sevdah kako on hoce, prosto bi me bilo sramota kako sam se primio,mislio sam da sam to prerastao. ovako samo mogu da budem zahvalan onome (burazeru jeli) sto me nagovorio da dodjem. da se razumemo, mogao da je da svira svoju interpretaciju venecuelanskog evergrina (ako to postoji jeli) isto bi bilo, covek jednostavno pravi muziku kad uzme gitaru i to je to. momci na basu i na bubnju su sami po sebi bili sjajni i jebali kevu bespogovorno, i solaze su im bile jednako uspaljivacke, dobili ovacije sami za sebe, sto po iznenadjenosti bice da nisu ocekivali (ko bi to ocekivao svirajuci pored legende je li), ali vrlo zasluzeno. sve u svemu, fenomenalno vece, jedina mu falinka da nije odsvirao zaidi zaidi al ajde sad...ode sad dijaspora da spava, sutra se kopa...

Link to comment

Eeeeeek! Nisam imala pojma o toj svirci!Ali hvala ti najlepše što si nam opisao gig -- sledeći put kad je Vlatko in town, ja definitivno idem! (iako sam I ja "previše cool" da se palim na jugo-nostalgiju, dijasporu etc etc)...

Link to comment
Eeeeeek! Nisam imala pojma o toj svirci!Ali hvala ti najlepše što si nam opisao gig -- sledeći put kad je Vlatko in town, ja definitivno idem! (iako sam I ja "previše cool" da se palim na jugo-nostalgiju, dijasporu etc etc)...
nema na cemu. sledeci put cu ti javiti, ovog puta sam toliko nevoljko isao da nisam hteo o tome unapred ni da pricam puno
Link to comment

Tipicno za juznjake, ogranicili ste dijasporsko-engleski topik na hampshire i surrey, te sitnoburzujske spavaonice na pragu bezlicnog mondijalistickog Londona. <_<

Edited by BraveMargot
Link to comment
Tipicno za juznjake, ogranicili ste dijasporsko-engleski topik na hampshire i surrey, te sitnoburzujske spavaonice na pragu bezlicnog mondijalistickog Londona. <_<
kao sto vec rekoh, kajem se zbog ovoga, trebalo jebiti sala nisam ocekivao da ce se javiti iko...sad cu molim moderatore da preimenuju
Link to comment
kao sto vec rekoh, kajem se zbog ovoga, trebalo jebiti sala nisam ocekivao da ce se javiti iko...sad cu molim moderatore da preimenuju
ajde, moli tamo, nemoj da silazim iz liverpula da te bijem :mad:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...