Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Šteta za lazio iako preferiram Romu, jako lep i gledljiv tim.

Lotito nema vise ni strpljenja ni želje da učini nešto više. Samo inkasiraj čim pre i ajmo dalje.

Link to comment

 

Biglia’s current contract is due to expire in June 2018 and he is 31 years old, so Milan won’t propose more than €13m (according to Sky Sport Italia) or €15m plus Riccardo Montolivo (claim Mediaset Premium).

 

:lolol:

Link to comment

Ostali smo bez Szczesnyja, prodali smo Salaha, izgleda da cemo prodati i Manolasa i Paredesa u Zenit, a ocekujem i da Peresa zavaljamo negde. To su vec 3 startera i dvojica koji su bili ako ne starteri onda u osnovnoj rotaciji. Ne znam sta da mislim o ovome, iako sem Salaha niko od njih meni nije delovao nezamenljivo opet mi nije drago sto krecemo u totalni rebuliding, posle sezone sa 87 bodova nekako nema previse smisla.

 

A opet, svi ti igraci koji su/ce biti zavaljani, za lepe pare, imaju ozbiljnih manjkavosti. Salah je vrh, ali nisam siguran da je match za EDF-ovo krilo, kreacija i decision making mu nikad nisu bile jace strane, to je igrac koji je zmaj kada bezi vertikalno, ali koji ne ume da zasece unutra i/ili ucestvuje u sporijem build-upu. Berardi je preskup definitivno za ono sto moze da pruzi. Suso?

 

Manolas mi je i onako bio prvi pik za odstrel, problem je sto sam ocekivao vise para od nekog EPL kluba. Inace, lepo je sto se ne stedi i sto je fajter pravi, ali sa loptom u nogama je ozbiljan problem za svoju ekipu, a i cini se da je daleko od omiljenog saigraca. Direktna zamena nam ne treba ovde.

 

Paredes mi je najveca rana ovog prelaznog roka. Nisam mislio da cu za njim zaliti, ali cini mi se da je bio na putu da izraste u bas lepog igraca, za registu treba pre svega vremena i iskustva. Ne znam zasto on ne lezi Di Francescu, ali definitivno na kratak rok mozemo bolje od njega. Seri bi u narednih nekoliko godina bio bolji izbor, ali nisam siguran da cemo moci njega da uzmemo, previse para trazi Nica. Ako ga pak zamenimo Torreirom ozbiljno cu se sjebati, ocu bolje, necu lateral move.

 

Peres je igrac koji najvise frustira, onakve fizikalije i nista sem ponekog bljeska u tranziciji. Odbrana nepostojeca, odabir resenja na protivnickoj polovini kriminalan, samo 3 asistencije za 40+ utakmica... Ne znam kome mozemo da ga prodamo tako da pokrijemo troskove i zasto cemo ga pobobu zameniti maltene istim igracem (Karsdorp).

 

Monchi ima fantastican skor iza sebe i kapiram da mu nije prvi put da u potpunosti rastura i sastavlja cak i bolju ekipu, moze se reci da imam poverenja u njega. Ali previse rizikuje, trebace vremena da ovo nalegne cak iako bude najuspesnije moguce, a Juventus i Napoli nece cekati nego ce tovariti od pocetka.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

 

 

Salah je vrh, ali nisam siguran da je match za EDF-ovo krilo, kreacija i decision making mu nikad nisu bile jace strane, to je igrac koji je zmaj kada bezi vertikalno, ali koji ne ume da zasece unutra i/ili ucestvuje u sporijem build-upu. Berardi je preskup definitivno za ono sto moze da pruzi. Suso?

 

Meni bi pre izbor bio Bernardeschi?

Link to comment

Za njega ce Sefovljevi traziti 40+ i dva kaisa slanine s ledja, tako da moze da zavrsi samo u Torinu kad mu dokurci. Al da je dobar dobar je.

Inace, mislim da idemo na neku low cost opciju na rw, neki klinac ili neko ko je fejlovao u velikom klubu, pokojni Jese il sl. Neke pare necemo dati sigurno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...