Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Рубрика ШББКББ. Моцартспорт направио неку рандом листу играча да их нисмо продавали, тј. да су још у клубу.

15005874916922.jpg

Znalci....Perendija u 5 godina odigrao jednu polusezonu, 11 utakmica za Radnički, na 8 kiksnuo, o "prodaji" nećemo, a Raul odigrao preko 150 zvaničnih i nezvaničnih (137 u Superligi) i jedan od najstandardnijih igrača Radničkog. Katastrofa...kome sve ne daju da piše.

Link to comment

Pokusavam da sredim Transfer ali Bulatovic i Bajic nikako da si odu a Zivkovic i Aksentijevic nikako da dodju :D

Немој да покушаваш, мој савет. Админ који треба да потврди трансфере је потпуно незаинтересован већ дуже времена и доста брља и ставља нетачне информације, бар када је наш клуб у питању. Информације за његов клуб иду у секунди без проблема. Ево сада је Станојевића преселио у Сарајево... 

Link to comment

Немој да покушаваш, мој савет. Админ који треба да потврди трансфере је потпуно незаинтересован већ дуже времена и доста брља и ставља нетачне информације, бар када је наш клуб у питању. Информације за његов клуб иду у секунди без проблема. Ево сада је Станојевића преселио у Сарајево... 

Pa mozda nesto zna oko Stanojevica?

Samo je Stojanovic odmah prosao kao i Brac sa malim zakasnjenjem, Aksentijevica cekam da overi evo place mi se :)

Link to comment

Pa mozda nesto zna oko Stanojevica?

Samo je Stojanovic odmah prosao kao i Brac sa malim zakasnjenjem, Aksentijevica cekam da overi evo place mi se :)

Мене је контактирао. Убележио сам и бројеве на дресу и избацио непотребне играче, за неке не за све, сам убележио и период до када им траје уговор. Његова воља па када буде. 

Стварно потписао. Аааа па за ово мора да кане нека парица... леле Румп ће се растужи сада...

Miloš Stanojević potpisao trogodišnji ugovor sa Sarajevom

https://www.klix.ba/sport/nogomet/milos-stanojevic-potpisao-trogodisnji-ugovor-sa-sarajevom/170721102

 

Ukoliko dvije strane nađu zajednički jezik, transfer će i ostvariti na zadovoljstvo navijača Sarajeva, s obzirom da je Stanojević upisao i jedan nastup za seniorsku reprezentacije Srbije krajem 2016. godine , što dovoljno govori o njegovim kvalitetama.

 

Edited by Матрикс
Link to comment

Nije problem sto Stanojevic odlazi nego sto slabo dolaze. Nije on za brzu igru i samo sam se pitao kada ce da litne. Steta, decko ima sve predispozicije ali sta ga je to zakocilo bmliga...

Ni Tomke mi se ne uklapa u ovaj Pakultov koncept vise tu leze igraci kao sto je Noma, Everton, Jovovic, Jovicic iz Vose i sl.

Na zadnjoj pripremnoj mi se mnogo svideo Milutin, drzim fige za njega i da se ta prica u vezi njega zavrsi na najlepsi moguci nacin.

Takodje navijam i za ovog malog Petrova, steta bi bila da ga ne uzmemo ako mozemo.

Link to comment

Ја бих се усудио да кренем лево са Ранђеловићем уместо са капитеном. У овој утакмици ништа не можемо да изгубимо тако да што да не...

Untilted.jpg

Link to comment

По програму Аренеспорт 1 тренутно стоји да са Лучанцима играмо у петак 28.7. од 20 ч.

Link to comment

Rekoh ti...Stojanović nije licenciran, tu će biti Golubović. Da se ja pitam, počeo bih sa Ranđelovićem na levo....

Ја бих се усудио да кренем лево са Ранђеловићем уместо са капитеном. У овој утакмици ништа не можемо да изгубимо тако да што да не...

 

post-1997-0-31956100-1351891711.gif

 

Jel ovo vid'o neko, osim tebe ph34r.png

Link to comment

post-1997-0-31956100-1351891711.gif

 

Jel ovo vid'o neko, osim tebe ph34r.png

Hahaha mislim da nije kad je izbacio bukvalno posle par minuta sam pokusao da udjem ali djoka... :)

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...