Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

i ja na đems bond dvdu :D
ja sam mislio da smo jos tamotm razresili tu dilemu.u die another day, bond, james bond, je vozio v12 vanquish a ne db9. isti taj, samo "s" je djubre neopevano, svake druge nedelje je u servisu. <_< a da je lepo voziti se u njemu, i jos lepse voziti ga cool.gif, jeste.sam zvuk motora (pocevsi od 3krpm) je rajska muzika.ako ima zainteresovanih, mislim da ce uskoro biti na prodaju, istice mu leasing. euro 3 je, sigurno. :D
ja sebi kupih rukavice, jos mi samo fali nesto ispod.
i samo crvene rukavice, bez icega vise, su sasvim dobra zabava :lol: Edited by voja i
Link to comment
  • 3 weeks later...

o, pa je tek sad ovo vidim. je li idioteque, si razmisljao da sad, posto je ekonomska kriza, pa ce u auto morati da se sipa i loz ulje, prodas tvog golfa i kupis starijeg ali skupljeg pasata? kazu da ima dobrih za oko 3000 evrica, 86 godiste, ko casa. ono, full oprema, koza, klima, jelkica...:P

Link to comment

Ovu Alfu bi i moj muz (Shvabooo) pazario,da kod nas nije slucaj da ja odlucujem koji ce (on) auto da vozi.Ranije (jedno desetak godina) nije umeo bez Alfe. Uvek bi govorio da se pravom "majstoru" srce smeje od srecekada vidi Alfin motor cool.gif Da li je i danas tako, ja ne znam.Medjutim ,Otelo i ja preferiramo,zbog udobnosti, Audi6. Konzervativni smo, a i matori, a i archimonemacke produkte.

Link to comment
Ovu Alfu bi i moj muz (Shvabooo) pazario,da kod nas nije slucaj da ja odlucujem koji ce (on) auto da vozi.Ranije (jedno desetak godina) nije umeo bez Alfe. Uvek bi govorio da se pravom "majstoru" srce smeje od srecekada vidi Alfin motor cool.gif Da li je i danas tako, ja ne znam.Medjutim ,Otelo i ja preferiramo,zbog udobnosti, Audi6. Konzervativni smo, a i matori, a i archimonemacke produkte.
Zna Shvabo sta valja... cool.gif Salim se...nije Alfa vise tako kvarljiva roba kao nekada. 156 je bio auto godine u Evropi, od nje je dosta popravljen kvalitet, mada stoji da ne moze u rang sa Audijem. Nemci odavno ne proizvode mazge tipa "jaje" i Mercedes 124, tako da se ta razlika prilicno smanjila.To je ono - srce li razum.
Link to comment
Zna Shvabo sta valja... cool.gif Salim se...nije Alfa vise tako kvarljiva roba kao nekada. 156 je bio auto godine u Evropi, od nje je dosta popravljen kvalitet, mada stoji da ne moze u rang sa Audijem. Nemci odavno ne proizvode mazge tipa "jaje" i Mercedes 124, tako da se ta razlika prilicno smanjila.To je ono - srce li razum.
Moj Schvaabo bi se rado ukljucio u prichu bash na ovom topiku glede neostvarenih snova,al ne zna srpski, a i pisanija na forumima su mu strana.Zamolio me je da ja napishem sta bi trebalo da bude "san neostvarenih snivanja"svakoga ko voli auto ,svejedno da li kao igracku,statusni simbol ilistajaznam.To bi bio Maybach.Ja ne umem da trazim i kachim slike, ali valjda to ime i sve kaze.Ma sa tom Alfom (spider) me je i zaveo :lol: Ono Ferari crveno :lol: Super je taj Spider bio. Mozda je i sada. Sigurno da je ,kao i kod drugih stvari u zivotu,poenta da "to ne bira razum nego srce" :wub: Eto,tako se ja i udah,bash zahvaljuci Alfi :lol: Edited by Teja
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...