Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ovo je već u Dimitrija Tucovića, iza podvožnjaka, nije više Cvijićeva :) Otprilike u visini trolejbuske stanice u pravcu Zvezdare. 

 

 

И продавница се зове Пулена.Убиће ме Вељко :ss1:

 

http://www.pulena.net/

Edited by Блок_64
Link to comment

dobra šema za dečurliju. 

E pazljivo sa tim ;)

Ja imao ortaka koji je detetu "da bi razvio kreativnost" okacio veliki valjak papira na zid i dao detetu da svrlja, ali dete izgleda nije shvatilo "granice kreativnosti tj. papira" pa je krenulo po zidovima i stanovima prijatelja....

Veselo...

Link to comment

Gde u Beogradu mogu da se nadju Stabilus Lift-o-mat gasni amortizeri za kuhinjske police? A kada/ako ih nadjem, kako skidam ove koji su mi sada u polici?

 

edit:nasao

Edited by reg
Link to comment

da li je neko možda prebacivao neke stare 8mm trake tj. digitalizovao i jel skupo?

 

Meni je jedna novosadska firma prebacivala super8 na dvd i što reče Simović koštalo je oko hiljadu - dve, sa sve poštarinom. Nažalost, našao sam ih posle prekopavanja žutih strana na internetu, tj. nemam kontakt informacije. Znam da su imali sajt i da su radili i druge vrste konverzija sa starih medija. Priča je od pre nekih 4-5 godina. 

Link to comment

pa na sajtu levo imas neki aproksimativni kalkulator cena usluga  :isuse:

edit:najbolja fora Cd audio u wav audio (40 min) 600 din ekekeke  :frust:

Edited by Haralampije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...