Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

meni treba dijagram toka za ovaj vaš leksikon,

da l bi se ljubila ko u onom pitanju? bih jer jesam, dva puta u životu do sada.

ovo drugo prilično sam sigurna da ne. 

 

da li su vam se najznačajnije stvari u životu dogodile u snu ili na javi?

Link to comment

interesantno pitanje, ali i logicno da se objasni. sve ono sto sam imao u snu, a ne u javi, bez obzira na osecanje koje je prouzrokovano tim snom, doziveo sam na javi, samo je raspored drugaciji, odn. pomesan pa izgleda drugacije. npr letenje u snu ili putovanje u indiju. npr za indiju. nisam bio u indiji, ali ovaj san mi je noviji, tj. od kako sam poceo da fotografisem i gledam fotografije koje su nastale u indiji: ulice, ljude... putovanje jer sam putovao i znam koja sam osecanja imao na mnogim putovanjima i onda se to u snu poveze na taj nacin.

 

tako da biram javu

 

isto

Link to comment

(i mislim da bih mogla da se ljubim s nekim onako, ali da se potrefi gomila okolnosti)

 

 

meni se to desilo na 1 festivalu tamo nekad daaaavno secret.gif svi ostali da slusaju normalnu muziku a ja otisla sama da dzuskam uz neku psihodeliju.... tu bijo neki total and utter kool lik.. i malo po malo krenuli da dzuskamo zajno i samo se odjednom desilo.... ljubili smo se ko da nista drugo na svetu ne mozh biti tako divno  :blush: ondak je on prvi progovorijo pitavsi me kako se zovem i, nisam sigurna zasto, al tu se sve prekinulo..... reko moram didem, aj chao...... od tad patim za vakim slucajevima jako jako

 

Link to comment

Nemam pojma iskreno.. dugo vremena mi je bio vasar tastine al sam ga procitala samo jednom.. dok sam kingov to procitala jedno 6 puta al mi nije vise omiljena.. ne znam

 

Isto

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...