Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

ocemo li se obarati Redorane?

 

moj otac kaze da je za stanje u srpskoj drzavi najvise kriv Knez Lazar. kaze da je samo trebao da se skloni Turcima, da izadje to jutro na Kosovo Polje sa pecenim jaricima, kajmakom... i da ih uz pesmu isprati do Budimpeste. ali, Lazo, glava srpska hoce da se junaci.

te u skladu s tim, ja mislim da bi i tebi bilo najpametnije da me uz pesmu propustis do Broda, iskoristi neke transfere koji ce ti znaciti za iduca kola, idi u minus junacki...

 

a mozemo i da se obaramo. kako ti volja.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Posle tankih rezultata na gornjim spratovima, da se vratim borbi za opstanak u Premeru. Posle dva poraza napokon pobeda i to kad sam joj se najmanje nadao. Ono sto ne valja je to sto je i konkurencija bila uspesna.

Link to comment

Pobedio sam u ovom kolu na fantaziju kao Pusi na izborima.

 

Mislim da imam najbolji rezultat u klasiku, ali sam i dalje blizu opasne zone u Premeru. Tempirao sam formu za najbitniji deo sezone.

Link to comment

E da, zaboravio sam da pomenem da sam odigrao bench boost.

 

A jbg Ruxine, vise od pola tima nam se poklapalo, plus sam otisao u minus da bih doveo Vardija. Mada iz ove perspektive i da sam zadrzao Kuna, rezultat bi bio jos bolji.

Link to comment

Ma zaslužena pobeda, nema šta. Mrzi me da računam ali verovatno da bi svakako dobio, finom si me razlikom opro.

 

Opušteno, ne marim ja mnogo za h2h. On za mene još manje. :D

Link to comment

imao sam Zahu pre odlaska na AKN, kupio sam ga ponovo onog trenutka kad su ga mediji na ostrvu popljuvali zato što nije izabrao njihovu repku  :lolol:

Link to comment

Gilfi srećno u finalu, kidaš sezonu.

 

Hvala stari protivniče, nisam mislio da ću se izvući sa -4. Walker i CP najviše prevagnuše bodove.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...