Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2015/16


Recommended Posts

pa da se krene polako.

keeperi za shumsku su skoro gotovi

pozivnice za shumsku i roto su poslane.

 

draft redosled shumske:

  1. NYK
  2. SPark
  3. Alpe d’Huez
  4. Sixers
  5. KK IMT
  6. Banjica boys
  7. Sixers4guidos
  8. Lazni tim
  9. Sindjelic Pticice
  10. GBG Thunder
  11. Granicar
  12. Out indefinitely
  13. Letece magarci
  14. 25_maj
Edited by Ros
Link to comment
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    17

  • Daddy Cool

    11

  • LeBron

    9

  • Timmi

    9

Top Posters In This Topic

da se jos jednom podsetimo pravila:

 

  1. KK biran u rundi N, a koji nije pokupljen sa FA liste, biva u narednoj sezoni smesten u rundu N-1
  2. KK biran u rundi N, a pokupljeni su sa FA liste bivaju smesteni u rundu N+3 ako su birani u prve 3 rundi ili u rundu N+1 ako su birani u rundama od 4-e

 

 

a evo i keepera:

https://onedrive.live.com/redir?resid=D0B51C370EEC54B5!241946&authkey=!AMGRi6ztBqVx1vA&ithint=file%2cxlsx

 

probajte link, pa ako ne radi prijavite da nesto menjam

 

Link to comment

ovi moji lawson, johnson su dosli u trejdu, ne sa fa liste. pazi moj tim, nikog nisam draftovao sem dagica koga sam trejdovao pa vratio. :D

 

edit: I vucevic naravno u trejdu. Vidim da si svima koji su trejdovani stavio fa.

Edited by Timmi
Link to comment

 

Potrebna su mi dva čoveka za NBA fantasy. Nakon što su Timmi (smanjuje broj liga u kojima igra) i Mauci (nema dovoljno vremena) odlučili da ne igraju u narednoj sezoni, prinuđen sam da potražim njihove zamene.

 

Head 2 head liga. Igra je 10 timova, koji imaju po 15 igrača u rosteru. Po dva PG, SG, SF, PF i C mesta i 5 BN. Nema Utila, G i F pozicija. Od tih 15 igrača pred početak sezone bira se tačno 10 igrača (keepera) za sezonu, dok se 5 odbacuje. Ako nekog igrača uzmeš jednom, možeš ga koristiti do penzije. 5 dodatnih igrača se bira svake godine na draftu. Live draft i najslabiji tim iz prethodne godine ima prvi pravo izbora.

Igra se na 13 kategorija (fgm, fg%, ft%, 3ptm, pts, oreb, dreb, reb, ast, st, blk, to i a/t). Playoffa nema. Imaš pravo na tri izmene u toku nedelje. Moraš da imaš yahoo! nalog da bi ovo igrao.

 

Fotke rostera koje su ostavili Timmi i Mauci:

 

a0yxat.png20a2l39.png

 

Timmijev tim bira četvrti, Maucijev sedmi.

Link to comment

 

 

Potrebna su mi dva čoveka za NBA fantasy. Nakon što su Timmi (smanjuje broj liga u kojima igra) i Mauci (nema dovoljno vremena) odlučili da ne igraju u narednoj sezoni, prinuđen sam da potražim njihove zamene.

 

Head 2 head liga. Igra je 10 timova, koji imaju po 15 igrača u rosteru. Po dva PG, SG, SF, PF i C mesta i 5 BN. Nema Utila, G i F pozicija. Od tih 15 igrača pred početak sezone bira se tačno 10 igrača (keepera) za sezonu, dok se 5 odbacuje. Ako nekog igrača uzmeš jednom, možeš ga koristiti do penzije. 5 dodatnih igrača se bira svake godine na draftu. Live draft i najslabiji tim iz prethodne godine ima prvi pravo izbora.

 

Igra se na 13 kategorija (fgm, fg%, ft%, 3ptm, pts, oreb, dreb, reb, ast, st, blk, to i a/t). Playoffa nema. Imaš pravo na tri izmene u toku nedelje. Moraš da imaš yahoo! nalog da bi ovo igrao.

 

Fotke rostera koje su ostavili Timmi i Mauci:

 

20a2l39.png

 

Timmijev tim bira četvrti, Maucijev sedmi.

 

 

Timmijev tim je preuzet, ostao samo Maucijev.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l se igra ove godine Kiper liga koju organizuje Daddy Cool?

 

to moras njega pitati. ja sam poslao i podsetnik neki dan, ali nista...

 

i lebron bi konacno mogao da upadne u shumsku  :thumbdown:

Link to comment

to moras njega pitati. ja sam poslao i podsetnik neki dan, ali nista...

 

i lebron bi konacno mogao da upadne u shumsku  :thumbdown:

Evo, tu sam, ne brinite!

 

Mauci nece da igra, trebace nam jos jedan minimum.

 

Imam problem sto mi je fajl sa proslogodisnjim kiper igracima i zavrsnim rosterima 2014/15 ostao na starom hardu, pa treba to nekako da prebacim, da bismo znali koji tacno igraci mogu da se ostave i koji put ih ostavljamo ... Mada sto se mene tice mozemo i da zazmurimo na sva ta pravila i da odaberemo bilo koja 4 igraca :ss1:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...