Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Ja sam zadovoljan petim mestom u debiLtantskoj Draft sezoni (pod uslovom da sam ga uopšte osvojio) i uglavnom nemam zamerki da uputim svojim fedajinima. Osakatilo me je to što sam celu sezonu odigrao sa jednim ili nijednim napadačem. Pelle nije bio standardan a sve alternative koje sam probao bile su odraz teškog diletantizma, izuzev Longare. Özil je izvlačio dok je mogao, kada je on otišao na ahiret to je bilo to. Pouka za sledeću sezonu je da moram birati napadača koji će odigrati >30 utakmica i postići barem 10 golova.

Link to comment

Odlična dodatna zabava bi Draft u debi sezoni.

 

Ducco, rispekt!  :0.6:  Naklon Svarogu za bikinije. Zahvalnica Ruxinu što je primetio klasik.  :ph34r:

 

Uz to, možda izvučem neke pouke o nepotrebnim minusiranjima i histerisanjima koje me redovno ugrobare na redovnom fantaziju.

Dodatni krug definitivno odmah nakon kraja prelaznog.

 

Prsline, svoj avataru, igraj se sa nama!

Link to comment

Sve u svemu fina voznja ova sezona (bar nekima :D ), dosta ucesnika i s obzirom na cifru od 18 ljudi jos smo uspeli da zavrsimo sa vecinom aktivnih, sto je prevazislo ocekivanja.

 

Ali, treba da se napomene da su u Februaru od drafta odustali Moca i Tola, Man Utd (ako se ne varam Bogotac) u Marti, plus su pala jos 3 aprilska odustajanja, sto moze i da se podvede pod "dovoljno dugo aktivni".

 

Sledece sezone ocekujem manje ljudi ali neznatno, nadam se da vecina ovogodisnjih ucesnika ulazi sa novim entuzijazmom u ovu simpaticnu igru. Moca i Tola su stari fantazisti pa se nadam da je ovogodisnje "odustajanje" izuzetak te da cemo se videti i u Avgustu. Praslin je zvanicno odustao od svih fantazija, ali ce mu mesto biti otvoreno do zadnjeg dana ako se predomisli. Bilo bi lepo da jos neko svrati do ove stranice i aktivira u draftu, npr krunisani kralj zadnje 2 godine Timmi koji je svracao prosle godine ali se nije zadrzao :P

 

Sto se pravila za sledecu godinu tice, recept o broju draftovanih zavisice ponovo od broja ucesnika, ako budemo na cifri 16-18 ja sam za to da se ovogodisnja cifra od 6 draftovanih (4+2) poveca za jedan kako bismo dodatno otezali. Naravno ako bude manje ucesnika 7 draftovanih je optimum. Koliko sam video vecina je za to da dodatna 2 kruga budu kao prethodnih godina tokom septembarskih reprezentativnih akcija i onda pocetkom februara zimski draft kao i dosada.

 

Uskoro mozemo otvoriti i temu za sledecu sezonu pa lagano da se skupljaju prijave i dogovaramo oko tehnickih pitanja.

Link to comment

Temu otvoriti sto pre da ne bi opet cekali zadnji minut za pravila i menjanje istih.

 

Nadam se da ostaje pravilo da se pikovi biraju po H2H tabeli? (Umesto idijotskog randoma)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Dobar početak, posle pad, pred kraj sezone skroz zapostavio jer sam imao pravosudni™ pa nisam povremeno ni stizao da menjam - što i nije bilo loše jer sam i pobedio jednom :) Na kraju, jedino bitno da nisam zadnji... :0.6:

 

Čestitke ducci i gylfiju!!

 

Sledeću sezonu igram i to skroz posvećen!! :fantom:

 

A predlog za sledeću sezonu je prost i jednostavan - Svarogov algoritam™ i nema brige :nobles:

Link to comment
  • 2 months later...

Што се капитенства тиче, дупли Азар је супер, али супер је и да бираш од три солидна играча оног ко игра против Лестера на свом терену.

:D

 

Verujem da je ovaj post razlog zbog cega Prslin vise ne ucestvuje u fantaziju. :fantom:

 

Nek neko otvara temu za novu sezonu, da se svadjamo na vreme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...