Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Soviet%20Union%20WC86Away.pngSSSR '86.Yugoslavia%20WC1982Home.pngYuga '82.shirtscollage.jpgNorveške varijante 90ihHagi_Big.jpgRumuni 1994. Jedna od mojih omiljenih ekipa i prelep dres.Ne mogu da nađem gostujući dres Škotske iz 1996, a takođe mi se mnogo sviđa. Edited by Lozac ugljena
Link to comment
Ako govorimo samo o dizajnu (pogledaj link koji sam ostavio i materijale i kroj na njemu) - jeste. Ali je opet dovoljno prepoznatljivo za razliku od ovog nigerijskog rejecta.Ja sam fan jednostavnog dizajna. Drago mi je sto je ovaj revival dresova ranih devedesetih poceo da jenjava. Mada sa druge strane, ko bi drugi mogao osim Engleza da nosi polo majicu kao dres?
Video sam na jednom forumu leak ali je brzo sklonjen posle pretnje Umbra - naime rezervni engleski dres ce biti fakticki identican onim iz 66. - dakle potpuno crvena majica sa 3 lava i nisam siguran da li bela O kragna. I to je to. Kapiram da ce i prvi dres biti neka jedostavnost, mada su to u potpunosti vec iskoristili sa ovom belom majicom pa me bas zanima sta ce smisliti...
Link to comment

Inace, pre koju godinu u Barseloni izgubim se u nekim malim ulcicama i nadjem slucajno Adidas radnju sa retro stvarima - od trenerki, patika, jakni, itd...do dresova repki, prednjacile su one iz Italije 90., ali se secam da izbor nije bio nesto spektakuran pa odustah od kupovine...ali kako bih se sad izgubio malo u toj radnjici. Bejase neki kamerunski, njega se secam, i da l svedski. Ne bas sirok izbor. Al da naleteh na nemacki ne bih mu odoleo, iako nisam njihov fan. Stvarno je evergreen. Mada bese nesto papreno skupo jbg.. Ali radnja samo za sladokusce!

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nasao sam informaciju da promocija i prodaja dresova pocinje sredinom marta, mada su vec procurele fotke dresova Brazila i US.Ima li sanse da promenimo kombinaciju (crvena majca, plavi sorc, bele stucne :isuse:)? Secam se da smo igrali nekoliko utakmica (Farani?) u belim sorcevima i to je izgledalo mnogo bolje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...