Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

ruxine, da znas da bi ti se inside verovatno dojmio. meni svakako jeste, mada nisam ocekivao previse. b-horor feel je sjajan, zagonetke pametne i logicne (pogledah u resenje samo jednom, a i to nakon svega desetak minuta bazanja uokolo, nema se vise strpljenja ko nekad :(), a animacije su spektakularne. mislim da je ovo prva zaista "nema" igra koju sam igrao, nakon pocetnog menija vise nema nikakvog teksta niti iko ista prica - klinac nema s kim, a cuvari pustaju pse da govore za njih.

 

kraj je odlican, i imam utisak da ce mi bas dugo ostati u secanju. onaj poslednji kadar... ih! ne citati apsolutno nista o igri pre nego sto se ista zavrsi, inace rizikujete da pokvarite sebi ugodjaj. mozda samo prethodno odgledati trejler:

 

 

inace cujem da igra uzasno podseca na limbo, prethodni cenjeni playdeadov uradak. ja nisam igrao pa ne bih znao, ali izgleda da ga je inside i nadmasio  ^_^

Link to comment

ima, mada u sustini nema veze sta koristis za upravljanje. imas dugmad™ za gore, dole, levo, desno, skok i akciju i to je to. ne trebaju ti ni refleksi, kad provalis sta treba da se odradi, realizacija je uvek laksi deo posla.

 

a californium je iz prvog lica, ne znam zasto ti je kontroler uopste pao na pamet -_-

Link to comment

Ma nije problem u refleksima, nego ne mogu da se zabodem ispred tv-a ako moram na miš+tastaturu. A mi skoro sredovečni se samo tako igramo!  :mad:

 

Ja i virdžiniju tako, a ozbiljno razmišljam da krenem i doom preko džojsa, ali me sramota

Link to comment

sto mi to nesto zvuci poznato <_<

 

inace, za koji dan ce se pojaviti desperadosi za moderno doba:

 

https://www.rockpapershotgun.com/2016/12/02/wot-i-think-shadow-tactics-blades-of-the-shogun/

 

ako si probao vec, valja li? i jos bitnije, je li potrebno cekati patch zbog game-breaking bagova?

 

edit: inace, ass creed 3 danas zadjabe na ubi clubu

Edited by Calavera
Link to comment

Samo sam startovao, da vidim kako izgleda, nisam imao vremena za prelazak prvog nivoa/misije. Deluje zanimljivo. Secam se koliko frustracije su donosile pojedine Desperados misije, ali i ogromnog zadovoljstva kada ih predjes. :D

Link to comment

owlboy je simpatican, ali daleko od neke obavezne lektire. ne znam na sta su potrosili tih skoro deset godina developmenta, ali ima tu solidan broj mana. letenje je nezgrapno, konstantno menjanje sabornika zamorno, a stealth sekcije su prosto lose. mozda bi owlboy i skupio neku reputaciju da se pojavio kad je trebalo, ali u post-shovel knight svetu je samo jos 1 retro platformer.

 

da ne budem ipak previse negativan, moze se igrati :D ako nekog muci zal za mlados, ovo je skroz pristojna zabava.

Edited by Calavera
Link to comment

Da li sam ja ostario i postao (još veći) drkadžija ili mi se čini da su rivjuovi mnogo dosadniji, sa mnogo manje unosa emocija. Ja recimo nikad nisam volio Macedonića (ustvari nisam volio avanture) ali taj čovjek je znao da piše tako iskrene hvalospjeve zbog kojih sam ja imao želju da igram te igre, iako nisu moj fah.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...