Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

Meni mnogo gadan film (nije da sam baš sklon plašenju). Ali ovo čudo je baš ono jezivo neprirodno, okreće ti stomak. Puno mučnih scena. Još sam gledao iz drugog reda, ko da sam bio na licu mesta.

Link to comment

Ne baš, baš sam se loše osećao dobar deo filma. Mučno.

 

BTW, film ništa specijalno, ni tamo ni ovamo, ima popriličan broj gluposti koje su postale ™ novije holivudske SF produkcije, nekoliko puta po par minuta praznog hoda, no makar kraj nije očekivan, ako nešto pozitivno vredi istaknuti što se njega tiče.

 

I tipičan je bioskopski film, ne vredi ga gledati van velikog platna.

Link to comment

odmetnik 1

- film snimljen da izmami pare fanovima serijala i da okonča višedecenijsko weenie-sanje kako je moguće da je imperija napravila zvezdu smrti sa ahilovom petom ^_^

- ima tu stvari koje su krasile i prethodne delove, imperijalni jurišnici su glupi i ćoravi, vola ne mogu da pogode sa 10m, šaolin u svemiru bolje da ne komentarišem itd

- no imamo akciju, vaskrsle glumce tako dobro urađene da to ostavlja mogućnost da ćemo u budućnosti videti i neke druge velikane u novim ulogama...

Edited by gone fishing
Link to comment

za mene stvorene ovakve budalastine :wub:

 

i sad ce guardians 2 ... :D

 

 

Radjen po stripu Valerian, koji je kod nas izlazio u Stripoteci početkom osamdesetih,  čisto da obnoviš gradivo pre nego što film izadje. :)

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...