Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

U filmu koji tražim glumi Bill Pullman a radnja se odvija negde na nekom jezeru. On, valjda, ima rak a ne želi da to znaju njegova bivša žena i njegova deca, tako nešto, ne sećam se sad tačno svega. Uglavnom, oni sa njim pravu neku kuću na jezeru... bio mi baš lep film kad sam ga gledao tad i rastužio sam se na kraju...... a ne mogu nigde da nađem kako se zove. Jel zna neko o kom filmu se radi?

Link to comment

Pitanje je bilo retoričko :) Ali hvala na trudu.P.S. Final Fantasy je krš, Event Horizon sam gledao jedno 4 puta, a Odiseju :Hail: jedno desetak puta, minimum.P.P.S. Mandingo, imaš i Final Fantasy VII: Advent Children, koji je - da čovek ne poveruje - još gori od Spirits Within-a :P

Edited by Filipenko
Link to comment

Gledao. I bolje da ne znaš moje mišljenje o njemu :)Inače, pitanje je postavljeno pola u šali pola u zbilji. Gledao sam verovatno 95% onoga što SF ima da pruži a da iole valja, eventualno ako sam propustio nešto iz ruske kinematografije ili tako nečeg.Uostalom, najbolji SF je onaj u anime serijama.

Link to comment

Tražim film o Hitleru..... neki stariji je u pitanju...... sećam se samo da je prikazivao Hitlera kad je bio dete i tako nešto..... i na kraju filma ima neka scena kod neke brane....... znam da mi opis nije baš najbolji ali to je sve čega se sećam :( Jel možda zna neko na koji film mislim?

Link to comment
Biografski ili imaginarni? Da nije Boys from Brazil?
Gledao sam na imdb i nigde nema uloga Adolfa Hitlera..... a mislim da je bio u tom filmu koji sam ja gledao..... tako da mislim da nije taj...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...