Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

pa dolazi jos jedan, mogu se usuditi i reci jos veca legenda, dokumentarni film :joe strummer: the future is unwrittenhttp://www.imdb.com/title/tt0800099/joestrummer2ls9.jpgjedan od najkopletnijih zabelezenih arhiviranih intervjua, fotografija, reminiscencija preostalih clanova i td.naravno, avid fan joe strummera=the clash=joe strummer bi trebalo da su vec gledali 'let's rock again/'04/

Link to comment
pa dolazi jos jedan, mogu se usuditi i reci jos veca legenda, dokumentarni film :joe strummer: the future is unwrittenhttp://www.imdb.com/title/tt0800099/joestrummer2ls9.jpgjedan od najkopletnijih zabelezenih arhiviranih intervjua, fotografija, reminiscencija preostalih clanova i td.naravno, avid fan joe strummera=the clash=joe strummer bi trebalo da su vec gledali 'let's rock again/'04/
Film je predobar! SVE, SVE, SVE o strummeru. Cak su i strebercine poput mene saznale gomilu novih podataka.
Link to comment
  • 2 weeks later...

u, vidi ovo. taman sam pošao da postavim topik za Control i iz kurtoazije sam pregledao podforum da vidim da neko slučajno nije pre mene. kad ono, međutim. samo se nadam da neće ispasti totalno razočaranje. / a u stvari se potajno nadam da će ispasti master-piece, samo ne smem naglas, da elemenat negativnog iznenađenja ne bi bio prevelik.

Glumci stvarno sviraju & pevaju...
moraš, ipak, priznati da to i nije baš neki prevelik podvig, bar što se instrumentalnog dela tiče :)
Link to comment
Nemam pojma, nisam jos gledao film. Ali, u svakom slucaju ne ocekujem Mahavishnu Orchestra :D
lolnisam ni ja, nego sam mislio na to da glumcima nije trebalo nešto preterano truda da bi naučili i odsvirali sami :)
Link to comment
lolnisam ni ja, nego sam mislio na to da glumcima nije trebalo nešto preterano truda da bi naučili i odsvirali sami :)
uvek je uzivanje citati mudrosti staraca isposnika sto u svojim pecinama zatvorenih ociju svevide
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...