Jump to content
IGNORED

Nuts and bolts


bus

Recommended Posts

п.с. ел би могло да се стрпа негде међу смајлије па да не морамо да прелазимо на латиницу само за то, а?
= ALT+0153 :wub:
Link to comment

Фала Богу, коначно неко chарактеран да напише нешто паметно!Ја сам мало старовремскији, па у ту свр?у користим ALT+0174.

Link to comment
  • 4 months later...
Postao Jezik zona za bezbedno trolovanje.
nisam to mislila, nego je dijalog otisao u jezicko igranje jer rasejani vodi antiglobalisticki rat naoruzan cirilicom i nasim dijakriticima, a ja branim izvornu alfabetsku teritoriju 28 slova.kako mi se zahvalio, ispadoh vilendorfska venera. sledeci put nek se vraca preko velike mostanice -_- inace, nekoliko neforumasa-ppp turista misli da je jezik najbolji deo foruma. zanimljiv, informativan, mastovit, s ljudima koji uglavnom sami sebe moderisu. je li to mala pohvala?pozps. sad videla waldorfov post iznad svog. bas nedostaje :( Edited by le petit nicolas
Link to comment
nisam to mislila, nego je dijalog otisao u jezicko igranje jer rasejani vodi antiglobalisticki rat naoruzan cirilicom i nasim dijakriticima, a ja branim izvornu alfabetsku teritoriju 28 slova.
Хијероглифи су имали 22... хититско клинасто између 400 и 1000, глагољица 41, етрурско 26, прво латинско 21, класично латинско 23, енглеско 26.... где нађе 28? :)
kako mi se zahvalio, ispadoh vilendorfska venera. sledeci put nek se vraca preko velike mostanice -_-
Ретко залазим туда... можда преко мале?
inace, nekoliko neforumasa-ppp turista misli da je jezik najbolji deo foruma. zanimljiv, informativan, mastovit, s ljudima koji uglavnom sami sebe moderisu. je li to mala pohvala?
Кад нам је тако добар, да га сви заједно поносно исплазимо!
Link to comment
nekoliko neforumasa-ppp turista misli da je jezik najbolji deo foruma.
Pa nek se ređistruju onda i nek pišu ovde. :s_w:
s ljudima koji uglavnom sami sebe moderisu. je li to mala pohvala?
Uvek sam govorio da smo oaza cheesy tolerancije. Povremeno se desi po neki Kurzschluss, al ajd'.To spice things up, good cop bad cop počinje odmah. :P
ps. sad videla waldorfov post iznad svog. bas nedostaje :(
I tu Njaldorf tvrda srca bio i od kompa slovca ne pustio. :(
Link to comment
енглеско 26.... где нађе 28? :)
jest, u pravu si. "28" je brzinska greska, a i prirodno naginjem velicinama bliskim 30 :blush: . jednom vukovica...buse, verovao ili ne, tad mi je taj narodni stih bio na ovo nesto uma :) je li њалдорф srca kamenoga? ili je "licnost od formata"?poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
ovde.
ovdi, jos nijesi naučia. cool.gif @nikoletina bursac- a da je ovaj, raspojasano-raspistoljeno-rasejani, alterglobalni-ćirili-proliferator, te sledstveni, zerbiše-kunst-liben-vis'-neg'-lebac-baja, ne moram ni kaz'ti.... al', evo jesam. ;) Edited by boshoku
Link to comment
buse, verovao ili ne, tad mi je taj narodni stih bio na ovo nesto uma :) je li њалдорф srca kamenoga? ili je "licnost od formata"?
Bármilyen... ја сам нешто покушавао да га наговорим да се врати, ал' нисам могао са њим (тј Њалдорфом) ни да се чујем, каже г. Стварни да се тај виртуелни лик самоутаманио, само га "неажурна администрација води на бирачком списку", или тако некако, да не изигравам сад скоротечу (а и што би било скоро... има томе добре три недеље). Чак сам му сладио како смо се здали у етнографију, ено онолике грдне погрде наватасмо... каже среће се са форумашима ту и тамо и готово.Разменимо по поруку две недељно, без икакве везе са ппплогијом... оде чоек.
Link to comment
  • 4 years later...
  • Krošek locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...