Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

PES-ovci dajte neki savet za igranje odbrane u 2016

 

Dere me sestric  :cry:

 

Sinoc smo ga prvi put upalili. Ja barabi otkrio kako da sutira a on mene nece da nauci da igram difens 

 

btw polovan ps3 je odlicna investicija za igrice

 

Ovo mi budi bolne uspomene. Upravo sam batalio pes sa izlaskom ps3. PS2 si mogao da igraš kvalitetnu odbranu, što je 80% dobijena utakmica, čitav koncept se srušio sa ps3. Fora da hvataš ideju gdje će protivnik ići više ne radi jer su napadače uradili da te jednostavno guraju i izguraju u duelima, pa čist šut sa 30m. Apsolutna glupost. I prelazak sa keca je bio bolan, ali na bolje.

Link to comment

Nije mi puno trebalo da se naviknem. Sestric me je drao 2-3 partije pa je onda gubio 6-2 na poluvremenu  :evil:

 

Nisam u fazonu da ga pustam al sad moram da ga obucavam da dostigne moj vanzemaljski nivo  :cool:  

 

Taman zavrsim pripreme za migraciju na win 10 (cak sam digo ruke od pravljenja backup image-a jer sam potrosio sate na kopiranje bitnih fajlova sa deska) i setim se da mi je gta v pri kraju  :isuse:

 

Sve i da prebacim sejvove ko ce da se mlati da instalira ponovo. Od instaliranja nisam igrao ovoliko u cugu. Cetri sata i predjoh neke zajebane misije (upravo maznuli tozla) i jos ima  :cry:

 

Uglavnom ovo mi je prvo igranje na starom tv-u (32ld750) i nisam primetio nikakav input lag :)   (pricali smo na televizorima da ce verovatno imati...)

Link to comment

Lily - Colors of Santa Luz

 

War is near. A dark militia invaded Santa Luz. Confronted to violent humiliations, the inhabitants are losing their colors. Running away form the darkness threatening to swallow the city, Yvan will do everything to prevent his daughter from seeing the horrors and fight for Lily to keep her colors.

 

 

 

bestplatno za download: https://isart-digital.itch.io/lily-colors-of-santa-luz

dostupno samo za Windows

 

deluje super

 

 

Link to comment

Numenera

 

Uf, odlično deluje. Manjak vremena i koncentracije ubija mi volju za gejmingom, ali ovo ću morati da obrnem.

 

Ovo, sa druge strane, ću se potruditi da zaobiđem... mada sam sorely tempted, jebiga :isuse:

 

 

Morao bih da kupujem novu mašinu gotovo sigurno, a trenutno nemam živaca za takve poduhvate.

Link to comment

Jos malo pa privodim kraju Risen 3. Ok igra, nista savrseno, no meni se atmosfera svidja, plus je tu i dalje gusarski milje.

Poceh prvi Two Worlds. Deluje odlicno za sada. Alchemy je narocito dobra. Izvanredan osecaj slobode, od samog starta.

Link to comment
prvih 4-5 sati provedenih u alien: isolationu bi se mogli nazvati i "sta sve mozes u svemiru kad si mrtav". tome sad vec ima par dana, ali kad sklopim oci, jos mogu da vidim svaki od tih bliskih susreta trece vrste:

 

- nakon sto sam ga video kako je proburazio mog nesudjenog kolegu, polako se udaljavam niz hodnik i odlazim dve sobe dalje da bih pozvao lift. u svim ostalim igrama bi to bilo bezbedno mesto, ovde dobijam siljak s ledja par sekundi pre nego sto prespori lift konacno stigne na odrediste.

 

- trcim niz stepenice cim mi mapa pokaze gde da idem, cujem zvuk metalne resetke koja pada na zemlju, okrenem se i vidim dva para zuba neprirodno blizu moje glave.

 

- krijem se u ormaru dok on patrolira tacno ispred mene. cekam da ode pa da se lagano isunjam, kad odjednom okrene glavu prema meni, zaskrici i prevrne i ormar i mene. kasnije sam saznao da nisam zadrzavao dah, iako me je loading screen dzentlmenski upozoravao na takve eventualnosti.

 

- krijem se ispod stola, van njegovog vidnog opsega. dok razmisljam da mu skrenem paznju tako sto cu baciti noisemaker niz hodnik i isunjam se na drugu stranu, cujem ga kako se penje na sto. koji sekund kasnije, vise nema ni stola ni mene. kasnije sam saznao da i on moze da cuje motion detector koji sam konstantno proveravao da vidim gde se nalazi.

 

nakon nekog vremena se covek ipak navikne na prokletinju i njegov ludacki raspon nogu, a nadju se i neki korisniji gadgeti, pa horor elementi prestaju biti toliko upecatljivi. dobra strana toga je sto sam prestao da umirem usled panicnog preturanja po inventaru kad mi se alien priblizi, a vec dvadeset minuta nisam stigao do novog checkpointa. jasno mi je da quick savinga nije smelo biti jer bi to unistilo atmosferu, ali ponavljanje tolikih delova igre prosto nije previse zabavno.

 

u svakom slucaju, preporuka! za one koji ne pate od srcanih problema, dakako™  ^_^

 


Edited by Calavera
Link to comment

1471252887-1368802105.jpg

 

Necrovision. Isključite mozak i opalite po prvosvetskoratovskim švabama. Ima i zombija, vampira, zmajeva, demona tek da ne bude jednolično. Možete ih gađati dinamitom, tromblonskom minom, ručnom granatom, bajonetom, lopatom, gasnom lampom, iznabadati ih cokulom ili iskoristiti specijalni napad u zavisnosti od oružja koje nosite. Dve vrste pištolja, puška sa bajonetom i snajperom, tri vrste mitraljeza i bacač plamena upotpunjuju repertoar oružja. 

Link to comment

Uspesno sam izbegavao kupovinu novih komponenti i pored svih izazova ovih godina. Sad sam na ivici da pazarim novu graficku i sta vec jos treba samo da bih mogao da poteram neki PS2 emulator i da igram Okami. Kakvo umetnicko delo od igre, ja nemam reci.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...