Jump to content
IGNORED

PES 6


Meazza

Recommended Posts

PES je moja omiljena igra, ali se stalno vracam sestici koja po meni ima superioran gameplay. Ocigledno je da nisam usamljen kad tako mislim, jer je to jedini PES koji je aktuelan posle skoro deset godina. Svake godine izlaze patch-evi sa novim fudbalerima, sastavima, dresovima i updateovanim ocenama, a momci koji se bave editingom napravili su maltene sve svetske stadione koji se mogu koristiti u igrici: https://mega.co.nz/#F!w4NEHAiR!8uiJLWc4oK2uYwvJHpZy_A

 

Najnoviji SHOLLYM patch za sezonu 2014/2015 mozete pronaci ovde: http://www.pes-serbia.com/threads/34930-3-u-1-Shollym-multi-patch-2015-update-mart-2015?p=1358087#post1358087

 

On u sebi sadrzi i navijacke pesme za svaki od klubova i reprezentacija. Patch je 3 u 1: klubovi, repke i, najbolje od svega, classic patch sa svim legendarnim timovima koji su obelezili neku epohu. Jednom recju, najbolja fudbalska igrica koja trenutno postoji.

Link to comment

Da, zaboravio sam da dodam da je ovo PES sa najmanje bagova, vecina ih je otklonjeno od strane editora i postoji nekoliko gameplayeva izmedju kojih mozete da birate, pa koji vam najvise odgovara... Takticke ocene igraca su povecane i teze je pobediti CPU i stvoriti sablonsku akciju.

Link to comment

Jeste odgledali klip? Culi navijanje? :)

 

Patch je fantastican, ulozeno je mnogo truda.

 

@copkillah, mislim da nema torrent za najnoviju verziju. Treba da skines sa linka koji sam ostavio ako hoces igrace i dresove iz ove sezone.

 

Postoje i online turniri i master lige, pa koga zanima nek se raspita na forumu pes-serbia, ja uglavnom igram sa drustvom uzivo.

Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...