Jump to content
IGNORED

Sjetimo se djetinstva (moji prvi igrački koraci)


Singer

Recommended Posts

E da...

 

Kako zaboraviti Mortal Kombat, Street Fighter.. ostavljali smo dzeparce igrajuci to "na rucku" :D

Sub Zero i Blanka, sto se mene tice. Koji je tek bio hit kad je izasao Mortal Kombat film, svi napaljeni ko da gledaju Brus Lija :D  

 

Boulderdash_Animation.gif

 

boulder dash

AAAAA!! Jedna od najboljih :D

Link to comment

blue max, paper boy, barbarian, ghost & goblins, green beret

komodor ftw!

 

da, zaboravio na paper boya i barbarian. kakva je igra bio barbarian. kad uhvatiš mač pa iz okreta mu otfikariš glavu. bar 5 džojstika je platilo danak...

Link to comment

C64 foreva!

 

Meni je prvo oduševljenje bio Baggit Man. Boulder Dash odmah tu negde uz Blue Maxa...

 

 

 

 

Onda sve manje-više standarno u žanrovima koje sam igrao.... a prva i zapravo jedina igra koja me je stvarno izmestila i koja mi je bila potpuno van vremena i prostora je bio prvi System Shock, potpuna sloboda pokreta, prava virtuelna realnost plus i ona 'igra u igri' tj. postojanje virtuelnog sveta u virtuelnom svetu (hakovanje u internom 3D sajberu-spejsu). Plus sve to u SF svemirskom okruženju, pa i slika u full-screenu monitora bez okvira i ograničenja.

Naravno da sam bio i jedina osoba za koju znam da ju je tada (a i ikada) uopšte igrala na ovim prostorima, ostali su igrali uglavnom fantasy dungeon crawlerse  :lolol:

 

Link to comment

stelovanje glave :heart:

 

He, to možda sad izgleda :heart: , tad je bilo :fur: .

 

 

Ajde to, nego koliko brojeva Sveta Kompjutera imate?

 

Ja sam imao sve do pre neku godinu, onda sam ih poklonio drugaru, mislim da ih je odneo u podrum i ko zna šta je dalje bilo, pošto se odselio iz Srbije.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...