Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

igram far cry 3 upravo. tj igrao poslednjih dana. ne znam, ili mi vise ove puckacke igre nisu zanimljivije ili ova igra nije nesto. smor mi je postalo da moram sa jebenim kolima prelazim pet kilometara od jedne misije do druge gde usput se uvek isto desava - dolaze ovi crveni i moram ih poubijati. postalo monotono. prica je zanimljiva ali totalno se zaboravi na to dok putujes pola sata od jedne tacke do druge.

ponekad mi igra lici na gta.

Edited by 189-
Link to comment

igram far cry 3 upravo. tj igrao poslednjih dana. ne znam, ili mi vise ove puckacke igre nisu zanimljivije ili ova igra nije nesto. smor mi je postalo da moram sa jebenim kolima prelazim pet kilometara od jedne misije do druge gde usput se uvek isto desava - dolaze ovi crveni i moram ih poubijati. postalo monotono. prica je zanimljiva ali totalno se zaboravi na to dok putujes pola sata od jedne tacke do druge.

ponekad mi igra lici na gta.

 

kakvim crnim kolima...idi peške, ponesi snajpersku pušku, usput lovi živuljke i deri im kožu, beri cveće i pravi čudne droge, juri se sa ajkulama u plićaku...čisti tornjeve i raduj se novom oružju, leti unaokolo na zmaju, i, što je najkulije, ubijaj baze, postavljajući sebi različite izazove, tipa: sad baš za inat neću da pucam u govornice, da vidim koliko talasa reinforcementa mogu da izdržim. ili - pobiću ih sve snajperom. ili - kombinacija berserk velike mačke koju si oslobodio, ekspoziva i klanja, u orgiji nasilja!

Link to comment

kakvim crnim kolima...idi peške, ponesi snajpersku pušku, usput lovi živuljke i deri im kožu, beri cveće i pravi čudne droge, juri se sa ajkulama u plićaku...čisti tornjeve i raduj se novom oružju, leti unaokolo na zmaju, i, što je najkulije, ubijaj baze, postavljajući sebi različite izazove, tipa: sad baš za inat neću da pucam u govornice, da vidim koliko talasa reinforcementa mogu da izdržim. ili - pobiću ih sve snajperom. ili - kombinacija berserk velike mačke koju si oslobodio, ekspoziva i klanja, u orgiji nasilja!

 

peske? pa to ce trajati danima i to ovim irl. ja igram samo misije (zanima me sta ce biti sa drugarima  :cry: ), a ove sekundarne stvari nisam radio. jedino sam lovio tigrove i to mi je uspelo iz osmog pokusaja. 

zanima me sta ce biti sa drugarima  :cry:

btw, za pola od ovih stvari jos nisam ni cuo. sa snajperom sam se samo jednom susreo i to kod spasavanja olivera (valjda). ako im poubijam baze znaci li to da ce im se teritorija smanjivati i da ce ih biti sve manje i manje?

Link to comment

Moji utisci su bili vrlo slični, dosta je monotono, samo ideš i ubijaš i iživljavaš se bez mnogo reda i smisla. Povremeno te Vaas uhvati i pokuša da ubije na imbecilno komplikovane načine kojih se čak ni Dr. Evil ne bi postideo :isuse: Onda opet ideš i ubijaš. Onda pređeš na susedno ostrvo gde, gle čuda, ideš i ubijaš. Najzanimljivije od svega mi bilo da sedim i igram poker sa ostrvljanima.

 

BTW teritorija je iste veličine, samo kad otključavaš tornjeve otvara ti se mapa pa možeš da vidiš gde se šta nalazi. Ali da, biće manje patrola (tj. neće ih biti uopšte u oslobođenom delu).

 

BTBTW sa drugarima™ naravno neće biti ništa naročito. Užasno su iritantno napisani dijalozi, i protagonista i svi drugari™ su najretardiraniji mogući stereotipi entitled američkih tinejdžera, a nažalost ne možeš nikog od njih da upucaš. Rizikuješ život da bi ih spasao, a oni ti nešto nadmeno kenjaju u stilu "Šta si ti kao neki stručnjak za vanbrodske motore, a?" ili "Štto ne paziš gde voziš!"

Link to comment

Ima li još neko problem sa mučninom/vrtoglavicom kad gleda let's play videos, svejedno da li twitch illi youtube ili bilo kakve druge? :unsure: Uglavnom sa 1st person igrama ali nekad i 3rd person, kad god ih vidim kako se bacakaju i kruže pogledom okolo a ja to ne mogu da kontrolišem, posle izvesnog vremena krene stomak da mi se okreće...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...