Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Dobre one dve sinoć što su išle na HRT2. U jednoj od njih Šarlota Rempling

 

....shit has hit the fan...

U koje je to nedoba bilo, jer je tenis trajao i trajao, pa onda je bo Midsamer do skoro ponoći?

Link to comment

U koje je to nedoba bilo, jer je tenis trajao i trajao, pa onda je bo Midsamer do skoro ponoći?

Pa da...Ja cimao SBB na tw što je zamračeno...

Odgovorili mi da se tenis odužio...

HRT je posle terao "redom" mislim da se ova treća završila oko 2...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Foyle je medju najkvalitetnijim tv programima koje sam ikad gledao. Jedina stvar koja mu se moze zameriti je ta, gotovo bozanska, moralna superiornost Foylea. Meni to pak ne smeta. Svaka epizoda je mali esej iz etike u vreme rata. Posleratne episode takodje iznenadjujuce dobre. Nadam sam se nekom spinoffu sa Honeysuckle Weeks, ali izgleda nista od toga.

 

Zanimljivo je gledati Foyle i iz perspektiva George Gentleya koji je smestena svega nekih petnaestak godina kasnije. Obe serije hvataju odlicno drustvenu atmosferu.

 

Izvinite za polupismenost, pisem na brz.

Link to comment

Foyle je medju najkvalitetnijim tv programima koje sam ikad gledao. Jedina stvar koja mu se moze zameriti je ta, gotovo bozanska, moralna superiornost Foylea. Meni to pak ne smeta. Svaka epizoda je mali esej iz etike u vreme rata. Posleratne episode takodje iznenadjujuce dobre. Nadam sam se nekom spinoffu sa Honeysuckle Weeks, ali izgleda nista od toga.

 

 

 

+1000

 

Al' nisam Fojla doživeo kao nekog preterano  moralno superiornog lika. Više kao doslednog i principijelnog, sa finom dozom cinizma.

Ali bih mogao da ga zamislim kako prekoračuje ovlašćenja e da bi nekog zlikovca priveo pravdi.

Link to comment

Ugnjavila me komšinica da bindzujemo treću sezonu The Fall, ja se debelo smorio posle prvih pet epizoda (na stranu da li je i trebalo praviti treću sezonu), ali je zato zadnja epizoda totalni pay-off.

 

 

Tako zabavan (bar za mene) završetak serije davno nisam gledao.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ugnjavila me komšinica da bindzujemo treću sezonu The Fall, ja se debelo smorio posle prvih pet epizoda (na stranu da li je i trebalo praviti treću sezonu), ali je zato zadnja epizoda totalni pay-off.

 

 

Tako zabavan (bar za mene) završetak serije davno nisam gledao.

+1
Link to comment

No offence

 

super serijica, potraga za serijskim silovateljom i ubicom devojcica sa daunovim sindromom kroz sve epizode plus po jedan nevezan slucaj po epizodi, glavna inpektorka malo podseca na veru al je atmosfera drugacija, laksa za gledanje. kraj je bonus :D

8/10

Link to comment

Ugnjavila me komšinica da bindzujemo treću sezonu The Fall, ja se debelo smorio posle prvih pet epizoda (na stranu da li je i trebalo praviti treću sezonu), ali je zato zadnja epizoda totalni pay-off.

 

 

Tako zabavan (bar za mene) završetak serije davno nisam gledao.

Ugnjavila te komsinica a lolo? :naughty:

Meni je kraj sezone nerealan jbg.

 

Jbg on razvali Stelu i onom inspektoru polomi ruku a oni ga puste da se opusteno seta u ludnici

 

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Ugnjavila te komsinica a lolo? :naughty:

Meni je kraj sezone nerealan jbg.

 

Jbg on razvali Stelu i onom inspektoru polomi ruku a oni ga puste da se opusteno seta u ludnici

 

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

 

 

:D

 

 

 

 

Definitivno nije realističan, ali (barem meni) je prilično zabavan, praktično imamo tipičnu stilizovanu seriju gde sve ide svojim tokom, i onda u poslednjoj epizodi, glavni antagonista frikne, i sve ode u PM. :lolol:

 

 

Moram odati režiseru priznanje za hrabrost, pretpostavljam da takav završetak niko nije očekivao.

 

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

jel ima neko titlove za s03e05-08 hinterlanda? na bilo kom jeziku koji nije fckn velski?

 

pokorno molim. na pm. odgledao prve 4 i sad ocu da svisnem.

Link to comment

jel ima neko titlove za s03e05-08 hinterlanda? na bilo kom jeziku koji nije fckn velski?

 

pokorno molim. na pm. odgledao prve 4 i sad ocu da svisnem.

 

Jesi li našao ove titlove?

 

Dostupno mi je ovo, ne znam da li će ti odgovarati (English):

 

Y Gwyll (Hinterland) S03E05 Pt.1 (27 Nov 2016).srt

Y Gwyll (Hinterland) S03E06 Pt.2 (04 Dec 2016).srt

Y Gwyll (Hinterland) S03E07 Pt.1 (11 Dec 2016).srt

Y Gwyll (Hinterland) S03E08 Pt.2 (18 Dec 2016).srt

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...