Jump to content
IGNORED

Fortitude-It's not just cold that kills...


archi

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    29

  • Frank Pembleton

    16

  • Arkadija

    15

  • Malvo

    15

  • 3 weeks later...

Frence, gde gledas? Na ovim kioscima gde kupujem tipa ima treca, pa ima peta i slicno.

 

Morbidnije i sadrzajnije se ne moraju potirati - da li je besmislenije od prethodne ili nije?

Link to comment

Frence, gde gledas? Na ovim kioscima gde kupujem tipa ima treca, pa ima peta i slicno.

 

Morbidnije i sadrzajnije se ne moraju potirati - da li je besmislenije od prethodne ili nije?

Ja na Kodiju, ali moralo bi da ima...

cim ima titlova...

Nije dobili su sadrzaj sa ovim novim "razlozima"...

Link to comment

Ima li negdje 1080p verzija? Ovo je jedna od serija koje dodatno dobijaju na kvalitetu kad se gleda u što boljoj rezoluciji. U zalivu nalazim samo 720p.

Link to comment
  • 4 weeks later...

veceras sam jedva gledao osmu i devetu epizodu druge sezone a desetu (zadnju) jednostavno nisam mogao pa sam izbrisao. vecu glupost od fortituda nisam video poslednjih pet godina, zato za vas koji niste gledali ili gledali samo par epizoda nemojte trositi ni pet minuta na ovo sranje

 

fortitude 0/10

Link to comment

Skarabudženo, i gluma i scenario i sve... ne znaš gde je početak, gde kraj, gde je poenta...mislim da su drugu sezonu morali da snime zbog ugovora, tako i glume, preko qrca, razočaran do koske  :isuse: 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...