Jump to content
IGNORED

Banshee, Pennsylvania


Lrd

Recommended Posts

Pošto je već treća sezona, da ne pravim klasični uvod jer svi sve znamo, ali posle ove treće epizode sve što mogu da kažem je:

 

 

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

fc408eeaa95947dec74296ef1ce89b47.jpg

 

 

 

Doduše, i nekoliko :Hail: :hail: :Hail: ne bi bilo suvišno.

 

Kakva epizoda, sunce ti jebem.

Link to comment
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    20

  • scab

    11

  • mustang

    11

  • Ajant23

    7

Top Posters In This Topic

Gledao sam samo prve dve i već ovo bila odlična sezona. Gledam uvek po dve epizode, pa ću ovu treću sada morati da čekam do pojave četvrte. Možda je ipak pogledam samu posle ovakvog uvoda...

Link to comment

Biću dovoljno slobodan da ti preporučim da gledaš treću samu, jer se prosto dešavatoliko stvari da bez problema može da se smesti u film od sat i po. Ovo je verovatno najsadržajnija epizoda do sad u seriji.

A pritom od uvodnog malog remek-dela do klifhengera na kraju vozi non-stop.

Link to comment

Ajd sad znam da uprošćavam, na šta liči ovaj Banši?Od tih nekih poznatih serija...

Ono kanim se da gledam od početka nikako da se nakanim..

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Pa ne mogu da se setim da liči na bilo koju. Serija je potpuno over the top, ili kako se to kaže kod nas "nije realna". Obiluje sjajnim scenama tuče, gomilom golih tela, vrhunskih riba i frajera i mnoštvom seksa. I, naravno, bizarnim sumanutostima i čudesnim likovima.

Link to comment

Ajd sad znam da uprošćavam, na šta liči ovaj Banši?Od tih nekih poznatih serija...

Ono kanim se da gledam od početka nikako da se nakanim..

 

Poslato sa WC šolje by BVK

se sećaš Sons of Anarchy epizode kad ubiju Opia? e, pa ovde je taj fajt razvučen na celu seriju. over the top mindless krljanje koje na neki način uspeva da bude veoma sveže i da te natera da se pališ i da joj se smeješ u isto vreme. smeješ se SA serijom, ne seriji...

 

edit: svesno ignorišem postove iznad jer večeras spremam svečanost za gledanje treće epizode...

Edited by scab
Link to comment

Pa ne mogu da se setim da liči na bilo koju. Serija je potpuno over the top, ili kako se to kaže kod nas "nije realna". Obiluje sjajnim scenama tuče, gomilom golih tela, vrhunskih riba i frajera i mnoštvom seksa. I, naravno, bizarnim sumanutostima i čudesnim likovima.

Kako si nakitio, tanka mi nešto bila ova epizoda sa boldovanim :fantom:

 

Ali fajt izmedju Hole i Kleja :Hail:  Malo sick kraj, ali svejedno jako™

Link to comment

uh, kakva epizoda! max payne pucnjava i mortal kombat fajt sa sve fatalitijem!

 

 

Još je Aristotel pisao da se ovakvi ženski likovi nipošto ne ubijaju zato što je to degutantno. Ubiše najbolji lik u seriji. Dno...

 

policajac benši bi prebio aristotela
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ajd sad znam da uprošćavam, na šta liči ovaj Banši?Od tih nekih poznatih serija...

Ono kanim se da gledam od početka nikako da se nakanim..

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

napisao sam već, mene podseća na Justified na kokainu. Ili kokainu i LSDu. 

 

na kraju 2 sezone se pojavio jebeni Julian Sands što je meni dovoljno za prelaznu ocenu. Neverovatan car! :Hail: 

 

druga sezona mi je bolja, iako su uleteli malo u klišee. 

 

Inače dominiraju mi 2 lika - onaj Kaiev batler i Job. :0.6: 

Link to comment

pa šta mi uradi benši u poslednjoj epizodi! ova 'napad na policijsku stanicu' epizoda mi možda pobedila čak i prošlonedeljni spektakl.

malo mi i žao indijanca kad pomislim kakvo mu kasapljenje sprema policajac benši.

 

Inače dominiraju mi 2 lika - onaj Kaiev batler i Job. :0.6:

meni taj batler na početku bio malo klimav jer me je dosta podsećao na lik elijahe wooda iz filma sin city, ali ne više...

grabk.gif

 

Link to comment

Kako sam stekao utisak, serija je zabavna na isti način kao što je recimo True Blood bio zabavan? (odgledao sam samo prve dve-tri epizode pre godinu i kusur, pomalo sam zaboravio)

Link to comment

Pogledah prvu sezonu. Zabavna je serija, nesto kao Justified. Mislim, nije toliko dobro, daleko vise over the top, i na momente je stvarno za kolutanje ocima. Al ono, jeftina zabava, sto bi se reklo, taman nesto kao True Blood [mada nema nikakve veze tematski]. 

Najveci problem mi je taj sto mi je Ana/Carrie uzasno antipaticna, svi ostali likovi su mi ok.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...