Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

jel nije ta finta sa trovanjem fuš mesom već bila prikzana sa vukovima? više ne znam jel strip ili serija scena kad neka ženska kaže da je ujedena tek nakon što joj oni smažu cevanicu il butku il šta već...

FTWD sam možda izdržala 2-3 epizode - em su likovi kilavi da bob sačuva em je sve sporo u tri lepe. neviđeno sranje.

Link to comment

nije ženska u pitanju već gari bob, a kako bi vukovi prošli to ne možemo znati jer su ubrzo nakon toga krenuli u napad na rika i drugare, tako da su scenaristi tu ostavili prostora da dugotrajna konzumacija zaraženog mesa ipak dovede do zombifikacije....

Link to comment

nije ženska u pitanju već gari bob, a kako bi vukovi prošli to ne možemo znati jer su ubrzo nakon toga krenuli u napad na rika i drugare, tako da su scenaristi tu ostavili prostora da dugotrajna konzumacija zaraženog mesa ipak dovede do zombifikacije....

 

 

Mada su svi preziveli sami po sebi vec zarazeni virusom, tako da ne vidim kako to menja stvari.

Link to comment

da, kao kod nap. e- coli bakterije, ona je stalni stanovnik našeg digestivnog trakta i imamo koristi od nje sve dok je njena brojnost ograničena, a kada pojedemo neko meso npr u kojem je došlo do explozije populacije ove bakterije imaćemo problema

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

TWD

U svakoj drugoj epizodi nova zajednica...   rolleyes.gif

 

ovi toliko šire priču da je pitanje trenutka kada će neki od režisera epizoda predložiti: "e', a šta će nam više zombiji okolo?

to su trebali da pitaju posle prve epizode i lepo izbace zombije i nastave da se gledaju i rade random stvari. ja gledam sve sa zombijima, ukljucujuci i no budget studentske zajebancije u kojima od rekvizita imaju kecap, ali ovo djubre nisam mogao. a sto je najgore, ne moze da umre.

Link to comment

Ja se prilicno zabavljam, samo je bitno da se ne gleda previse ozbiljno. Uzivam u detaljima, kako roknu zombija u stomak kad je tako zgodno ili kako iole zgodjusne zene obavezno nose uske pantalone u postapokalipsi. Mada, za sada najjaci detalj koji sam video je kad Rik pokusava nesto da uzme iz napustenog auta i onda pridje, razbije staklo i posto je bio u sred nekog kenjanja zaboravi da otkljuca auto iznutra pre nego sto je otvorio vrata. Brava je zakljucana samo dok ima prozor  :D

Kontam da i njih mrzi vise da se cimaju oko detalja i da samo sipaju ovo dok ide. Ko moze da uhvati humora u takvim stvarima (znam da treba biti ...specifican za to), preporucio bih Fear of walking dead. Oni su vec skroz u modu zajebancije sa celom pricom i prepricavanje njihovog boljenja kurca bi trebalo kompletan topik.

Edited by Prokleto Djubre
Link to comment
  • 3 months later...

Svi batalili Walking dead? 

 

Ja dosao da prijavim mega glupu poslednju epizodu. Bukvalno se vidi da je ideja ispala iz nekog late night brainstorminga, samo sto je predvidljiva forica nepotrebno prerasla u celu epizodu...

Edited by *edited by mod
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ja dosao da prijavim mega glupu poslednju epizodu.

Eh, i od mega glupe ima gluplja (mislim na e16). Scene bitke su nesto najgluplje sto u zadnje vreme videh.

 

Ja se prilicno zabavljam, samo je bitno da se ne gleda previse ozbiljno.

To da, pa i taj fajt, na nivou decijeg partizani-nemci, kauboji-indijanci, je zabavniji nego kad dave sa crnkinjom u mraku koja slusa vokmen.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...