Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

jel pricao o tome kako se plasi za regularnost finisa prvenstva, i kako se nada da ce sve biti cisto? ako jeste, recite mi na kom je minutu, ta muzika prija mojim usima.

Link to comment

jel pricao o tome kako se plasi za regularnost finisa prvenstva, i kako se nada da ce sve biti cisto? ako jeste, recite mi na kom je minutu, ta muzika prija mojim usima.

Sto ti ta muzika prija usima ?

Link to comment

Zato sto se i nikodije slaze da su cigani zatvorili sve utakmice osim derbija.

 

i nije mi drago ako je to tako, i sto se prvenstva tako resavaju, ali mi je drago sto partizan ispasta zbog toga jer radi to isto, i radio je to u vecoj meri u prethodnim decenijama, tako se bar cini.

 

i tu je terza u pravu "vucela nasao da mi prica, a zna da su ranije na startu prvenstva imali preko 20 sigurnih bodova"

 

naravno i jednog i drugog treba skloniti, a prvo vucica. uspostaviti pravnu drzavu, privatizovati klubove itd. do tada sve ovo ne vredi pisljiva boba, i poserem se na sve te titule

Edited by Nikodije
Link to comment

Nikodije ce uskoro postati grobar. Ocemo mu oprostiti ruznu proslost

Teško, izgleda da mu je harper isplatio koju platu pa sad opet gusla o Partizanu kao najvećem zlu.

Link to comment

Teško, izgleda da mu je harper isplatio koju platu pa sad opet gusla o Partizanu kao najvećem zlu.

 

partizan kao najvece zlo je opste mesto, mene boli sto je zvezda postala ista kao partizan.

Edited by Nikodije
Link to comment

steta sto si obrisao, taman sam konacno hteo da te opsujem, vec dugo se meracim.

 

ali smatraj se opsovanim

Edited by Nikodije
Link to comment

Uvukla se senka sumnje, kako da imamo poverenja kada ne znamo da li Nikodije psuje za dvonedeljeni, mesečni, trajni, SZD ban? Tako se i vidi da pripada sekti, umesto da jasno opsuju oni sve izokola, uvijeno, mučki.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...