Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Meni je imenjače bilo dosta 3 minuta da gledam klip, dalje neću. Mislio sam da se pravi ozbiljan tim. Žile je lično Piqué za ovog momka, :D

Delim tvoje misljenje. Ovakvih igraca pa i boljih ima u nasoj ligi koliko hoces. Nisam strucnjak ali ne verujem da je neko pojacanje. Ako je to u sklopu dogovora sa tim menadzerima i ako ga potpisemo a drugi ga placaju, onda je druga prica. U tom slucaju neka se bori za mesto pod suncem mi mozemo samo da zaradimo. Mislim da ima neku brzinu i da nam to fali u odbrani, sem Darka svi ostali su spori. Mozda bi mogao da igra i na mestu desnog beka i da napravimo jos jednog Petrovica. Taman je tu negde sa visinom...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Delim tvoje misljenje. Ovakvih igraca pa i boljih ima u nasoj ligi koliko hoces. Nisam strucnjak ali ne verujem da je neko pojacanje. Ako je to u sklopu dogovora sa tim menadzerima i ako ga potpisemo a drugi ga placaju, onda je druga prica. U tom slucaju neka se bori za mesto pod suncem mi mozemo samo da zaradimo. Mislim da ima neku brzinu i da nam to fali u odbrani, sem Darka svi ostali su spori. Mozda bi mogao da igra i na mestu desnog beka i da napravimo jos jednog Petrovica. Taman je tu negde sa visinom...

Da je vredeo, izborio bi se u Jagodini za neku minutažu. Bolje je uložiti u Leku ili Šila te pare. Vratiće se i kroz igu, rezultat, a i pare. Eh  easy money  -_-

Link to comment

А како коментаришете евентуални одлазак малог Мрке? Ја баш не бих волео, млад је доста, још није оставио неки траг код нас. Могао бих да ''сварим'' одласке и Аце голмана и Ђуричка у Партизан (мада не видим шта ће тамо) и Брзог, али Мрка мислим да може да нам донесе пуно голова следеће сезоне. Мислим да нам Аца голман највероватније одлази, а за остале ћемо видети. Брзи у Сарајеву... тја... издували су га за Европу, навијачи су им незадовољни, хоће да смењују управу, не знам, волео бих да остане код нас, ако му је Сарајево дилема да тако кажем. Каже председник да нам требају 300-400 'иљада за следећу сезону. То му дођу бар 2-3 добра трансфера. Ја не очекујем да можемо голмана за више од 150.000 да продамо, дај Боже и толико. Мада се не разумем руку на срце.  :ss1:

Link to comment

Ne volim odlaske, navikosmo se godinu i po na skoro pa isti tim. Nek iskoristi sansu kome se ukaze da resi egzistenciju, ali voleo bih da sto vise njih ostane. Mrka bi trebao da ostane bar jos godinu dana po meni. Njega bi bas tesko prezalio.

Link to comment

Ne volim odlaske, navikosmo se godinu i po na skoro pa isti tim. Nek iskoristi sansu kome se ukaze da resi egzistenciju, ali voleo bih da sto vise njih ostane. Mrka bi trebao da ostane bar jos godinu dana po meni. Njega bi bas tesko prezalio.

Bar još godinu i verujem da bi sledeću sezonu odigrao još bolje nego ovu. Verujem da bi tada i jači transfer uradjen.

Link to comment

Biće još novosti u toku dana ;)

 

Nadam se da niko nije naseo na ovu zajebanciju.

 

Ma da ides ti malo u........ ;)    

 

Isece me !  Dok ja obradim informaciju, srcka ce me strefi. Jasno i bez tvog demanta ali prve sekunde utiska su ubitacne :D

Link to comment

Ma da ides ti malo u........ ;)    

 

Isece me !  Dok ja obradim informaciju, srcka ce me strefi. Jasno i bez tvog demanta ali prve sekunde utiska su ubitacne :D

Malo da se sprdamo. Krenulo se u prelazni rok (ovde na 4umčetu) ozbiljnije od Radana i njegove ekipe, opušteno :D

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Niški golman spreman da debituje za Srbiju

 

490x370_JovanovicReprezentacija2.jpg

  Klub odlučuje o mojoj budućnosti

 

Sve su glasnije spekulacije o transferu čuvara mreže Radničkog, a on je potvrdio da postoje ozbiljni pregovori, ali da se on tu poslednji pita.

http://www.juznevesti.com/Sport/Niski-golman-spreman-da-debituje-za-Srbiju.sr.html

 

Аца почиње меч против Кипра на клупе за резерве. Очекујемо га у другом полувремену. 

Edited by Матрикс
Link to comment

Мој лични утисак је да можемо да "преживимо" без било ког играча али ме је страх на шта ћемо личити ако нас напусти Раставац. Не знам који би то тренер могао да настави његову визију и да прихвати да ради по успостављеном систему. Можда би се могла пружити прилика некоме од тренера који су у Раставчевом стручном штабу, боље неко од њих него ови бата Ђорини што иду из клуба у клуб. 

 

Али да не пренагљујем, остаје да се надамо да ће Раставац остати, брзо ће се све знати.

 

Нека нам је свима са срећом, радује ме најављена амбиција (пласман у Европу) већ пред почетак припрема, тако велики клуб треба да размишља. Морамо променити доста тога у главама играча, морају схватити да је Раднички велики клуб и да може бити раме уз раме са било ким у нашој лиги.

Link to comment

@meraklija... Pazi Djuricko igra kod nas za soma - soma ipo € ,a u Partizanu nece biti sig ispod 5 soma €. Tako da mu se vise isplati da sedi na tribinama u Pfc,gde ce za jedan mesec zaraditi onoliko koliko bi u RN igrao 4-5 meseci. Jos ako potpise na 3 god on je zavrsio posao

Link to comment

Super sto je Muslin pustio Acka da brani. Srecom pa smo imali sigurnog i pouzdanog golmana inace bi ga najebali. A i sut je bio jak i neodbranjiv.  <_<

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...