Jump to content
IGNORED

Jeste li sujeverni?


Caligula

Recommended Posts

Baš se obradujem kad vidim odžačara, ne samo zbog sreće (uhvatim se za dugme i poželim želju ), nego i zato što nisu svakodnevna pojava. Još kad idu biciklom!

Najgori vid sujeverja je astrologija, a najodbojniji ljudi koji okolinu tumače i podešavaju ponašanje prema astrološkim psihoprofilima.

Edited by halloween
Link to comment

Po zebri samo po belim poljima ( dobro to je vise bilo pre nego sada)  hleb nikada naopako, umivanje obavezno iz tri puta a sneveselim se kada prodjem pored bandere koja se upravo ugasila. Mada ovo zadnje verovatno ima vise veze sa time kada se vracam kuci nego li sa sujeverjem.

 

Naravno ponekad kucnem u drvo, mada kako su mi skoro objasnili ima razlike kada se kuca odozgo i odozdo.

Link to comment

Pecaros kad podje ujutru prvu zensku koju sretne mora da ..stipne za blagoslov. Bez zezanja

Pecaros još od '97. oprave vjeruje da mu dvojica komšija određuju pecarošku sreću. Kad pri polasku sretnem komšiju  K. nalovim ribe gdje god da odem, kad sretnem komšiju F. znam da idem džabe i da ću imati par mršenja, pucanje gume u toku vožnje, otjeraće me sa dobrog mjesta granična policija, zaboraviću odličan štap koji nikad više ne nađoh, otkačiće se ribetina (riba života, štuka kapitalka) i pobjeći iz plićaka i sl.

 

Ima toga još ali ovo je najdugovječnije.

Link to comment

kad god vidim popa na ulici ja moram da kažem "baksuz". to je jače od mene i verujem da će propasti svet ako to ne uradim.

 

:lolol: da ne dobiješ keca?

 

E, ali ne, to sam pokupio od babe valjda mnogo pre nego što sam pošao u školu, za to sa kecom sam saznao dosta kasnije, ovo je jednostavno "baksuz",

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...