Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

drage, bojim se da sijem. ne secam se da sam nosila ista sto mi je siveno, nikad nisam mogla da zavolim te stvari. 

ali vi toliko lepo pisete o sivenju da sam u iskusenju da probam s ovom sivoplavom lepoticom. a ni nemam 2500 funti za haljinu, a i rasprodata je :D

 

jel dobro vidim da ovde ima dva materijala? kako bi to neko sasio kad ne vidi kakva je pozadi, gde se kopca i to, mislim, jel to njihovo profesionalno oko zna i bez gledanja s cim ima posla? 

Link to comment

auh na sta vam lice ove haljine...pa jel vi zelite da izgledate ko sluskinje? ova siva, gornji deo je lep ali donji samo jos kecelja preko fali pa da mesis pogacu darling :)

 

a one karirane haljincice....sa sve strukom su ipak za ove mladjusne klinkice koje sisa nemaju

 

sto ne napravis neku seksi haljinu na dugmice od gore na dole, ono kao polu dugacka kosulja, malo iznad kolena i kaiscic oko struka i na bretele? ne znam jel taj materijal rastregljiv, ako jeste onda mozes lepo i da ti ide malo uz telo pa da budes seksi cica (osim ako nemas tri tone, tu ti ne pomaze ni flanel, ni bunda)

Link to comment

auh na sta vam lice ove haljine...pa jel vi zelite da izgledate ko sluskinje? ova siva, gornji deo je lep ali donji samo jos kecelja preko fali pa da mesis pogacu darling :)

 

 

burek :D

 

sto je okej, jer ja tako volim :)

Link to comment

slatka je ali bih je ja odmah skratila.

podseća me na jednu koju već imam.

ta nema dugmiće celom dužinom.

mogla bih da odem do zare da je probam.

Edited by beta kentauri
Link to comment
  • 3 months later...

lepa je pt, bas, bas... lici na nesto sto bi edit nosila (alo, alo), no to je taj neki vintage fazon 40's :-)

zenstveno je, veoma, i sigurno ti dobro stoji!

jako volim taj modni period.

uopšte, početak XX veka... 

jeste ženstvena a pritom udobna :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...