Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

NextGen - OK mi deluje, pogotovo kad sam skapirao da se igra 5 setova :D

Malo mi kuso deluju ovi tereni bez dela za dublove al OK, navikne se :lol:

 

Kad jednom ovo zaživi u fulu, neće biti zanimljivih linijskih sudija/sutkinja kao talking point... Kolateralna šteta napretka ;)

 

Opet, cenim da će kad-tad neko da se doseti i postavi trend gađanja mrežice na servisu ne bi li ubo (nekad let a sad) svinju koju je nemoguće vratiti :wicked:

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nece nikad biti taj trend. Ako ne veruješ probaj to da izvedes ;)

U bre pa ja sigurno to ne mogu da izvedem :D, al zaista ne sumnjam da će neki majstor poraditi na toj ideji kad-tad.

 

E, da, onaj glas out/fault... jel to, kolko sam shvatio snimak vezan za neki hawkeye, senzor? E to otvara mogućnosti... Zamisli turnir na kome aut i folt zove Christopher Walken... ;) ili Morgan Freeman (out motherfucker!!!) :wicked: Ili ... dopuniti po želji ????

 

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Kecmanovic kao najbolji junior ovih dana trenira u Londonu sa najbokjim tenisirama, lepo iskustvo za njega. Juce se slikao sa Federom, pa se hvalio. Mogu da zamislim kako se osecao u drustvu matorog.

Link to comment

Dobi Gofan. Kljakav Rafa. Mislim da mu je pametnije da odustane od nastavka turnira da mu se ne iskomplikuje stanje. Imao je sezonu kakoj se nije ni nadao, ne treba da zasere  na kraju

Edited by Timmy
Link to comment

Dobi Gofan. Kljakav Rafa. Mislim da mu je pametnije da odustane od nastavka turnira da mu se ne iskomplikuje stanje. Imao je sezonu kakoj se nije ni nadao, ne treba da zasere  na kraju

 

...

Edited by Nesh
Link to comment

I odustao je, steta nikad bolja prilika za Paris i zavrsni masters, ali dobro bice presrecan posle ovakve sezone kao sto rece, nema nesto puno da zali za necim. Nek' se barem spremi za AO, tu je usrao dosta puta i pored toga sto je igrao dobro.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...