Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

novi manager Yankeesa?

Aaron fucking Boone

fucking mu je regularan produzetak imena, jos od kada je poslao Wakefieldovu lopticu preko ograde u bottom 11th ALCS game7 2003, i produzio agoniju Red Soxa...

 

 

sada je ostalo jos pitanje gde ce Shohei Ohtani

 

verovatno u Red Soxe ili Yankeese. nece otici u normalan tim sigurno :(

Link to comment

ooooo, God has smile on me!

 

Ohtani ne ide u Yankeese i Red Soxe, yes, yes, yes, yes, yes!
 

Cubsi i dalje u konkurenciji :o pored njih, Rangeersi, Padresi(WTF), Angelsi, Dodgersi, Giantsi, Marinersi... ne znam zasto bi izabrao tim iz NL, gde ne moze da igra kao DH, no dobro... ocigledno je da zeli da ide na west coast. tek mi onda nije jasno kako su Cubsi i dalje u konkurenciji :D

 

http://www.chicagotribune.com/sports/baseball/cubs/ct-spt-cubs-shohei-ohtani-20171203-story.html

Link to comment

meni je nenormalno da neko u danasnjem baseballu moze da igra kao pitcher i kao batter... ako ode u NL bilo bi mi malo krivo, jer bi bio "samo" pitcher sa dobrom palicom. nesto kao Zambrano ili Owings pre par godina. ali da usput igra i kao DH, eeeee, to bi bilo za gledati :) 

Link to comment
16 minutes ago, freakns said:

meni je nenormalno da neko u danasnjem baseballu moze da igra kao pitcher i kao batter... ako ode u NL bilo bi mi malo krivo, jer bi bio "samo" pitcher sa dobrom palicom. nesto kao Zambrano ili Owings pre par godina. ali da usput igra i kao DH, eeeee, to bi bilo za gledati :) 

navodno će igrati u polju u NL, mada čim ovako kooka za domovinom, nema tu leba. smeši mu se sudbina kei igawe

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...