Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Ima radnici da te tuže kod Šabića pa si najebao...

 

Ma zbog igranja na konzolama, ne mogu nikako da ih kontrolišem pa tu mogu da marnjavaju.

 

Timmy, mislim da nema nikakvu internu, ali možeš da pokreneš snimanje sa telefona npr i hvataš screen shotove. Ima aplikacija i za windows ali nisam nikad probao. 

Link to comment

Koliko ja videh ima karticu, micro sd,čak je dato i koliko koji kapacitet vremenski pokriva.

 

16gb je ako se dobro sećam 7 dana. Ali fabrički kartica ne ide, micro sd ulaz naravno.

Link to comment

Mlatko, dacu ti ja sifru, pa slobodno nadgledaj firmu sta se desava. I ti i bilo koji haker ;)

 
Ako nema memoriju, lako se da dokupiti. I jeftino. A znaci snimanje, bar par dana da se cuva snimak.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Klasa 10 obavezno npr neka pouzdanija 64 sdxc...ja ovu naručio tri puta u poslednjih dve god i za sada ferceraju bez problema

Transcend Micro SD Card 128GB 64GB 32GB 16GB High Speed 60MB/s UHS-I 400X MicroSD SDXC SDHC Card

http://s.aliexpress.com/j6zYBFzQ

(from AliExpress Android)

 

Imaš li možda iskustva sa kupovinom CF kartica i šta bi preporučio? Kapacitet 4Gb.

Edited by Ras
Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...