Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

  • 2 months later...

Gde u Beogradu potražiti džepni sat sa lancem? Naravno, ima ih kod pijačarskih staretinara, ali da li negde u redovnoj prodaji ima nečega što nije Tissot, IWC ili neka slična sprava koju valja platiti sa tri litre sopstvene krvi?

Link to comment
Ne samo u Beogradu. Kad se pojavio prvi model Seiko sata koji je bio waterproof, pakovan je u teglu sa vodom.
ove nove mogu da stave u providno bure za kupus i da navale na poklopac veliki kamen da se pokaze da je otporan i na pritisak
Link to comment
ove nove mogu da stave u providno bure za kupus i da navale na poklopac veliki kamen da se pokaze da je otporan i na pritisak
A gde da kupim kupus koji je Seikoproof, povuce mi podvarak i curetina na kasnjenje.
Link to comment
Nisam znao...I tako svojim postom postadoh sumnjiva licnost :)
nisam ni ja znao - podsetio me tvoj post na legendarnu firmu. uglavnom, ja sam narucio plastikanera :)
Link to comment
8743.jpg
:wub:Meni se više dopadaju oni modeli što liče na klasične:http://www.01theone.com/products/zerone/ze102b2/http://www.01theone.com/products/samui-moon/sm102g2/
Link to comment
uglavnom, ja sam narucio plastikanera :)
Imala sam casio, poklon za diplmski, sa plastičnom narukvicom. Posle 2 - 3 godine nošenja, puče narukvica :isuse: , tražila po Beogradu, tražila i nigde, imala je neka fora sa vešanjem, tako da nije mogla bilo koja da se stavi, a o boji i da ne govorim. Na kraju nađem tipa koji mi kaže da može da naruči ( prolaz od Terazija prema Čumićevom ), vratim se kući pročnem da tražim sat... nigde ga nema :frust:.Od tada kupujem samo satove na koje ide klasična narukvica, a za ovaj casio mi je baš krivo, nemam ni sliku :( .Možda je sada situacija sa narukvicama bolja... beše davno moj diplomski :D
Link to comment
Imala sam casio, poklon za diplmski, sa plastičnom narukvicom. Posle 2 - 3 godine nošenja, puče narukvica :isuse: , tražila po Beogradu, tražila i nigde, imala je neka fora sa vešanjem, tako da nije mogla bilo koja da se stavi, a o boji i da ne govorim. Na kraju nađem tipa koji mi kaže da može da naruči ( prolaz od Terazija prema Čumićevom ), vratim se kući pročnem da tražim sat... nigde ga nema :frust:.Od tada kupujem samo satove na koje ide klasična narukvica, a za ovaj casio mi je baš krivo, nemam ni sliku :( .Možda je sada situacija sa narukvicama bolja... beše davno moj diplomski :D
jok ja imam isti problem sa swatchom.
Link to comment
jok ja imam isti problem sa swatchom.
Savetujem ti da ga odložiš na sigurno mesto, da ne bude kao kod mene - našla narukvicu, a nigde nema sata :isuse:Vidim zivis na zanimljivoj lokaciji : Amerikanistan :D .Ako si, ipak, iz Bg, da li si gledao preko puta Tehnickog, u visini KST-a, ima jedna radnja samo prodaju swatch ? A ako nema ni u Amerikanistanu, ne znam sta bih rekla :o . Edited by Krotka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...