Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

7 hours ago, nezvanova said:

od muza za NG dobila vesnu goldsvorti, slucaj gospodina K, odlicna je.

ja njemu kupila isigura, slikar prolaznog sveta. a to cu cim ovu procitam :)

ja sam bas uzivala u retrospektivi isigura poslednjih meseci. za kraj ostavila slikara, jos ga nisam procitala.

 

skoro zavrsila na osami blizu mora zorana ferica. kada sam citala djecu patrasa, nesto nije kliknulo i mislim da sam tada potcenila autora. posle ovoga bih rekla da je ozbiljan majstor u pitanju.

 

Link to comment

@alexia

jesi li čitala od Išigura  Bez utehe/unconsoled ?  Ja nekako došao 100. stranice , pogledao na internet kako se kotira i batalio sam. Komentari su me obezhrabrili . A i generalno kada me neka knjiga muči bolje da je ostavim za drugi put nego da čitanje razvučem na mesec dana ili dva meseca kada je u pitanju Ulix 

Link to comment
3 minutes ago, Ras said:

 

I? Kako ti se čini? Prvi susret sa Mišimom, ili si i ranije nešto čitao? 

 

Prvi susret. Stigao sam tek do 3. glave, za sada mi se dopada. :12_slight_smile: 

Link to comment

Sada mislim i da je meni prvi susret sa Mišimom bio kod Zlatnog paviljona, a i deo Šrederovog filma zauzima baš priča o zlatnom paviljonu. Kako sam film gledao tek pre par, a knjigu čitao pre mnogo više godina, film je poslužio kao vredan podsetnik.

Nakon Paviljona, nastavio sam dalje sa čitanjem Mišime, iako ni do danas nisam pročitao sve što je dostupno na srpskom jeziku (a sada već ima dosta toga).

Link to comment
On 1/2/2018 at 5:10 PM, Fakundo Sava said:

@alexia

jesi li čitala od Išigura  Bez utehe/unconsoled ?  Ja nekako došao 100. stranice , pogledao na internet kako se kotira i batalio sam. Komentari su me obezhrabrili . A i generalno kada me neka knjiga muči bolje da je ostavim za drugi put nego da čitanje razvučem na mesec dana ili dva meseca kada je u pitanju Ulix 

ni meni nije bas medju omiljenima.

zanimljivo mi je bilo da mi je zakopani dzin prilicno lepo legao, uprkos celoj postavci za koju sam u pocetku mislila da je u najmanju ruku rizicna.

Link to comment

Треш књига. Катастрофално написана, гомила неименованих извора који препричавају трачеве, дијалог листе телевизијских наступа... Перо Симић је за Гринвалд за Вулфа. Заправо, највећи доказ Трампове индијанштине је то што је тог надриновинара пустио да прекорачи праг Беле куће. 

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...