Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

i ja sam cosovka devojka :)

 

jeej:) pleased to meet you!

 

ja sam vec danas isla i trazila da kupim onaj kombinezon sto se ukrsta na ledjima. al ovde (australija) stize tek na jesen, sto ovde znaci feb/mar. al bice moj;)

 

e: disleksicna + nepismena.

Edited by roksi
Link to comment

kos je h&m za ljude od ukusa :D

obozavam kos i najvise stvari imam iz kosa. siju po mojoj meri, mogu da kupim bez probanja, sve mi stoji, osim pantalona. kratke su, tu modu ne razumem.  

ko zna da li ce ikad doci kod nas... 

 

ako stvari kaskaju za sezonu, da li to znaci da kod tebe sad ima ove haljine koju nikad nisam prezalila? mnogo je bolja uzivo, materijal je nezno siva, bogata, gusta vuna... 

 

63t6yp.jpg

 

koji ti je to dzampsut, daj link. 

ovaj? 

http://www.cosstores.com/gb/Women/Jumpsuits/Crossback_jumpsuit/35548141-55602200.1#c-22755

Edited by darling
Link to comment

kos je h&m za ljude od ukusa :D

obozavam kos i najvise stvari imam iz kosa. siju po mojoj meri, mogu da kupim bez probanja, sve mi stoji, osim pantalona. kratke su, tu modu ne razumem.  

ko zna da li ce ikad doci kod nas... 

yep, true dat  :D
 
mnogo volim njihove kapute. (nisu uvek fenomenalnog kvaliteta ali su krojevi right up my alley)
 

 

dada, to je taj! i biti ce moj:)

 
 

ako stvari kaskaju za sezonu, da li to znaci da kod tebe sad ima ove haljine koju nikad nisam prezalila? mnogo je bolja uzivo, materijal je nezno siva, bogata, gusta vuna... 

 

63t6yp.jpg

 

da, upravo kaskaju za sezonu. al nisam tu haljinu videla. obraticu paznju sledeci put. zaista je mnogo lepa, samo sto ja ne bih imala gde da je nosim:(  

 

sa dzampsutom vec to mogu da prilagodim, to tone it down - sa gazela adidaskama ili sa mozda prugastom/u boji majicom ispod, etc.. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...