Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

sliku or stfu

Stigla i druga od tri. Kaze mama da izgleda do jaja, ja je jos nisam videla.

Kad stigne i treca, obecavam da cu ih slikati. Samo upoozoravam da je to nesto sto se samo meni moze svidjati. :D

Link to comment

Samo da dodam da ostavljeni feed back prodavcu (a vezano za fleš, što važi kontam za bilo šta) ne može da se menja, ali može da se doda reply! Tako da sam mu dodao jednu masnu antipreporuku... Mogao sam i bolje da sročim, na brzinu sam iskuckao, nisam znao da li će da mu ide u inbox ili se pojavi na sajtu, ali barem nešto..

Link to comment

Kupio upravo ovo, konkretno prvi u izboru boja (drugi sa leva na "profilskoj"). Šta me briga, i ovako sam dobar 7 eura što su mi vratili za prevaru sa jaknom...

 

http://www.aliexpress.com/item/Brand-New-Men-s-clothing-2014-autumn-o-neck-sweater-commercial-stripe-thin-knitted-plus-size/32220881857.html

 

kupio si lazni dzemper u kini za tries dolara? pa za te pare ima super dzempera i u srbiji. 

Link to comment

Ja sam ga platio 18e na popustu™. To je oko 2k dinara, nije baš da postoji neki ogroman izbor za te pare, pogotovu ne kvalitetan izbor. Gledao sam džempere u outletu Inđijskom kada sam bio pre neki dan, i mrka kapa, a obišli smo tipa 10 butika.

 

Kao što rekoh, vratili su mi 8e od jakne od kojih sam se već pozdravio, pa sam bio u fazonu dodaću 10 i nek ide život.

 

Videćemo kad stigne kakav je kvalitet. U Hilfigeru deru kao nenormalni, tamo su takvi džemperi 100+ eura a baš me zanima razlika u kvalitetu. Ne bi me čudilo da kao i mnogi i oni valjaju te China kopije (if so) po svojim nenormalnim cenama. Na onim zoom slikama deluje korektno.

Link to comment

e, jel te nije strah da narucujes proizvode koji nisu vec prodavani i ocijenjeni, tim prije sto je prodavac nov?

ja nisam sklona takvim rizicima :D

Pa jeste malo :D

 

Ali čemu onda ta potrošačka zaštita, pare nazad ako ne dobijem i vraćanje para/zamena ako roba ne odgovara opisu? Imaju jako detaljne slike, tako da ako nešto ne bude kao tamo, mislim da ću lako da se izborim za povraćaj para ili šta već.

Link to comment

Ja sam se izbahatila za 5 evara i naručila 2 komada ovoga da najzad imam red u torbama bez dna koje vučem preko ramena

http://www.aliexpress.com/item/HOT-Sale-13-Colors-Make-up-organizer-bag-Women-Men-Casual-travel-bag-multi-functional-Cosmetic/32216460696.html

 

ali sam se nanervirala jer sam sat vremena provela gledajući  metalne  ručke i kuke za čiviluke,  šatro  starinske. Sve što mi se svidelo košta i više nego što mi slično napravi domaći  gvoždjar  koji pravi najpraviji ručni rad. Dok istog takvog metalnog kao na aliju ima na buvljaku za manje pare. U čemu je štos? Dobavljači kupe na veliko pa im snize cenu, al kako toliko. Ista stvar sa raznoraznim vaši papirnim trakama i ostalom papirnom galanterijom , cene ko u hobi radnjama

Link to comment

 

ali sam se nanervirala jer sam sat vremena provela gledajući  metalne  ručke i kuke za čiviluke,  šatro  starinske. Sve što mi se svidelo košta i više nego što mi slično napravi domaći  gvoždjar  koji pravi najpraviji ručni rad. Dok istog takvog metalnog kao na aliju ima na buvljaku za manje pare. U čemu je štos? Dobavljači kupe na veliko pa im snize cenu, al kako toliko. Ista stvar sa raznoraznim vaši papirnim trakama i ostalom papirnom galanterijom , cene ko u hobi radnjama

Postarina vjerovatno, free shipping jer je shipping uracunat u cijenu, a metal tezak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...