Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

ima gomila takvih slučajeva, evo recimo bertans.  čoveku dule 2x kidao ligamente kolena a on uprkos njemu igra u Spursima. bogdan ni dan danas ne može da sastavi 3 predsezonske u Kingsima da mu dule ne izvrne članak. 

 

a čuo sam i da je krstio mišu tumbasa. 

 

Umes ti i bolje sa tim duhovitim zamenama teza.

Link to comment

Umes ti i bolje sa tim duhovitim zamenama teza.

 

svestan si naravno da si učitao lučićev lom metatarzalne kosti stopala na utakmici u nemačkoj duletu vujoševiću? ili si iskoristio isti za pokazivanje još jednom dubokog nivoa frustracije koji gajiš prema dotičnom. šta je gore ne znam, izaberi. 

Link to comment

Cinjenica je da je vecina igraca koje je Dule trenirao i koji su imali zapazenu minutazu, u buducnosti imalo problema sa povredama. Tripkovic je zavrsio karijeru, Pekovic isto, Velickovic je polu-invalid... Inace sve se to pocelo desavati posle odlaska profesora Koprivice iz kluba koji je jedini smeo Duletu da kaze dosta. Tj. on je uvek bio taj koji kaze za danas je gotovo. Setite se samo Robertsa koji u Zvezdi nije mogao da sastavi dve utakmice bez povrede dok je sledece sezone u Partizanu odigrao skoro sve utakmice.

Inace novi kondicioni u Partizanu je izdanak skole profesora Koprivice i u potpunosti je preuzeo njegov nacin rada.

Link to comment

Cinjenica je da je vecina igraca koje je Dule trenirao i koji su imali zapazenu minutazu, u buducnosti imalo problema sa povredama. 

 

aj factchekuj tu činjenicu molim te. 

Link to comment

Pa naveo sam ti trojicu, Gagi je isto imao ozbiljnu povredu, Lucic isto, Bertans je kidao prednje ukrstene a za njim i Vesterman. ne mora da se povredi 90% igraca ja ovo pricam iz strucnog ugla tj. od ljudi koji su strucni u tom polju i koji poznaju situaciju.

Link to comment

Pa naveo sam ti trojicu, Gagi je isto imao ozbiljnu povredu, Lucic isto, Bertans je kidao prednje ukrstene a za njim i Vesterman. ne mora da se povredi 90% igraca ja ovo pricam iz strucnog ugla tj. od ljudi koji su strucni u tom polju i koji poznaju situaciju.

 

pa to ti kažem, naveo si trojicu od koliko? nek ih je i deset. koji je to procenat i koliki je procenat kod drugih trenera i koliko posle odlaska od tog trenera se računa? mislim, razumeš šta hoću da ti kažem, ako nešto predstavljaš već kao činjenicu a ne kao mišljenje. 

Link to comment

svestan si naravno da si učitao lučićev lom metatarzalne kosti stopala na utakmici u nemačkoj duletu vujoševiću? ili si iskoristio isti za pokazivanje još jednom dubokog nivoa frustracije koji gajiš prema dotičnom. šta je gore ne znam, izaberi. 

 

Po tvojim recima nisi bio na forumu kad sam pisao to sto sam pisao. Jedino ako si isao u nazad i citao sve topike prethodnih godina. Al to neznanje te nesprecava da sviras kurcu kao i obicno.

Edited by Timmy
Link to comment

pišu ucveljeni mrzitelji duleta vujoševića..

jel to znači da je radonjić kriv za teške povrede kuzmića i sjebana leđa kalinića i jovića ili je tu radila i genetika ponešti?

vidim jebaše majku lučić,gagi,berta,peković i vesterman duletu i okrivljuju ga za svoje zdravstveno stanje..

doktor galetović je ponosan na pojedine ppp forumaše

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...