Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нема га више у обе класик лиге које је играо.

 

Да није Тими у питању, помислио бих да се као последња пичкетина наљутио због лошег старта и обрисао тим, не бринући превише о томе колико је то џукачки према осталих 59 играча у три ППП лиге. Овако мислим да му је неко хаковао налог и урадио му једино што би могло да га сроза у нашим очима.

 

Држи се, Тими! Знамо да ти ниси сујетна пицуљашица! Уз тебе смо, вратиће ти телефон, јавићеш се овде и казаћеш ко ти је сместио ову говнарију достојну кишне глисте!

 

:unsure:

Link to comment

Нема га више у обе класик лиге које је играо.

 

Да није Тими у питању, помислио бих да се као последња пичкетина наљутио због лошег старта и обрисао тим

Naravno da nije to,uostalom nakon 2 startna poraza dobio je poslednja 3 meca...mada 

 

 

to je katastrofa za njegove standarde

 

 

Jedno tehnicko pitanje-Ako se nekako predomisli jel moze da se vrne?

Link to comment

I dalje je deleted, jel neko to ranije radio? Jel može da se vrati tim ili je to definitivno? Jel mu se više ne računaju bodovi ili dobija od tima koji mu je ostao?

 

Pitam jer bih možda malo praslinovao :unsure:

Link to comment

Bila je ovakva situacija u Brodu pre dve sezone. Izbrisani tim nije vise bio aktivan. Izmene mu se svi igraci, ubace neki autsajderi koji ne igraju. Taj tim je osvajao od 0 do 2 poena po mecu. Ne secam se da li je bilo prslinovanja protiv te ekipe.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

Није срање што је отишао играч који је пре две сезоне био најбољи, него што је себичним потезом довео регуларност прве две лиге у питање. Ови што су до сада изгубили од њега са правом могу да се буне да су у другачијој позицији од осталих, па ако испадну или оду у плеј оф могу да кажу да је на тај резултат утицало што су изгубили од активног Тимија.

 

Али, када се подвуче црта, ово је само још један доказ да је у Премеру лажна елита вођена од стране аматера попут Толе. Бетон, са друге стране, је по свим параметрима убедљиво најпрофесионалније такмичење на свету и у читавој људској историји. Због тога Тими у његанеће моћи да уђе никада док га ја будем водио а то ће бити заувек. :(

Link to comment

Ali Prsline, ja ne vodim Premer ove sezone, zato se ovo i desilo. Plus tvoj povratak. Mislim da je najbolje resenje da sledece sezone ubacimo mene u Premer umesto Timija, da se ovakve katastrofe preduprede.

 

Inace, stvarno mi nije jasno da neko ovo shvata toliko ozbiljno da obrise tim i pokvari igricu svima ostalima. Ostavi ga neaktivnog ako te nervira, ne ulazi do kraja sezone i gotovo. Svakako je to postenije prema saigracima nego ovo.

 

Ako se vrati, minimum 7 sezona da mu se ne da da mrdne iz najzabetoniranije lige.

Edited by Tolaa
Link to comment

Ali Prsline, ja ne vodim Premer ove sezone, zato se ovo i desilo. Plus tvoj povratak. Mislim da je najbolje resenje da sledece sezone ubacimo mene u Premer umesto Timija, da se ovakve katastrofe preduprede.

 

Inace, stvarno mi nije jasno da neko ovo shvata toliko ozbiljno da obrise tim i pokvari igricu svima ostalima. Ostavi ga neaktivnog ako te nervira, ne ulazi do kraja sezone i gotovo. Svakako je to postenije prema saigracima nego ovo.

 

Ako se vrati, minimum 7 sezona da mu se ne da da mrdne iz najzabetoniranije lige.

 

Permban :fantom:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...