Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какве везе има у ком тиму је играо са бројем претрчаних километара по утакмици или брзина којом се креће? Да ли ће да трчи брже када пређе у Манјунајтед? Хоће! Јер Мурињо! Али, нема везе, другу ствар сам хтео да кажем:

 

Лукаку је потпуно други тип играча од Санчеза и Агуера. Од свих наведених је / фудбал менаџерски барбаромедиокритет мод ON / класични target man, док је Коста poacher, а Кејн све то заједно и више ????.

 

Ако причамо о Лукакари као фантази играчу: цар. Ако причамо о њему као шпицу неког ПЛ тима: имам дозу скепсе да је довољан за титулу. Мислим да су сви са табеле бољи играчи од њега, а да је он јачи од свих њих. Има тај неки податак да је у сусретима са "великом петорком" постигао пар голова у сто утакмица, док је хет триковимс трпао распаде попут Сандерленда и сличних.

 

Опет, са треће стране, Манјунајтеду је потребан неко да трпа распаде јер већ има ко ће да га меће Челзију и Шитију.

 

Мој закључак је да је ово вин-вин за све јер ће Кеса™ свима да заврши посао. А Челзи је опасно намагарчен.

Link to comment

Ако причамо о Лукакари као фантази играчу: цар. Ако причамо о њему као шпицу неког ПЛ тима: имам дозу скепсе да је довољан за титулу. Мислим да су сви са табеле бољи играчи од њега, а да је он јачи од свих њих. Има тај неки податак да је у сусретима са "великом петорком" постигао пар голова у сто утакмица, док је хет триковимс трпао распаде попут Сандерленда и сличних.

 

Опет, са треће стране, Манјунајтеду је потребан неко да трпа распаде јер већ има ко ће да га меће Челзију и Шитију.

 

Мој закључак је да је ово вин-вин за све јер ће Кеса™ свима да заврши посао. А Челзи је опасно намагарчен.

 

Bold 1: Nije. Odmah da kažem. Ali daleko smo mi ove godine završili od titule. 

 

Bold 2: To nama neverovatno treba. Osnovni problem Uniteda je u glavama i samopouzdanju. Dok protiv Chelskog i Cityja...ume to Mou da zatvori i ovako.

Link to comment

uuu jebote, ovde se vode ozbiljne diskusije, hiruski precizne analize i statistike a ja tracim vreme na premier topicu  :isuse:

 

da dodam samo da se pribojavam da ce lukakara podici svoj nivo konstantnosti sad kad je u scumsima i da ce ovaj put ostvariti mnogo bolju saradnju sa mourinhom. ipak bi s godinama to polako trebalo da dolazi na svoje mesto a i nije isti motiv igrati za 2 najbolji klub u engleskoj i drugi najbolji klub u liverpool-u... :fantom:

Link to comment

uuu jebote, ovde se vode ozbiljne diskusije, hiruski precizne analize i statistike a ja tracim vreme na premier topicu  :isuse:

 

da dodam samo da se pribojavam da ce lukakara podici svoj nivo konstantnosti sad kad je u scumsima i da ce ovaj put ostvariti mnogo bolju saradnju sa mourinhom. ipak bi s godinama to polako trebalo da dolazi na svoje mesto a i nije isti motiv igrati za 2 najbolji klub u engleskoj i drugi najbolji klub u liverpool-u... :fantom:

 

mi smo trenutno 6. najbolji klub u Engleskoj. 

Link to comment

@цврлле

Тачно.

 

Мени је он много занимљивија фантази опција у Манјунајтеду где ће да га товаре лоптама него што би био у Челзију, где би разгртао одбрану за Азара и ине.

 

Оно што је питање свих питања је - да ли узети њега или Кејна? И један и други у тиму од старта могу да буду оверкил јер ништа не остаје за остатак тима, бар док не полуде два мидфилдера од 5.0 или 5.5.

 

Убацимо ли у ту једначину и Касету™, мислим да долазимо до кључне дилема ове сезоне.

 

Слажем се и са малкином 100%. :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment

Узбуна! Узбунаааа!!! Атомски с деснаааааа! Узбунаааа! Пожарни, где је пожарни?!!

 

IMG_2062.jpg

IMG_2063.png

IMG_2064.jpg

IMG_2065.jpg

Link to comment

Ове године стартује и званична верзија Драфта. Касне за ППП три-четири године. :fantom:

 

Разлике између нашег и њиховог драфта је у редоследу бирања. Они иду само горе-доле, нема онога да и у трећем и четвртом кругу креће уназад, али то је зато што су укинули капитена у Драфту, па нема проблема са тиме да пола лиге добија дупле поене Кејна, Азара, Санчеза и Агуера, а друга половина дуплира Захе, Диније и Депаје. Такође, препоручују лиге од 8 чланова, мада подржавају и дупло веће. Има и фазон са заменом играча који фаворизује оне који су имали лошије место у драфту... Занимљиво, све у свему.

 

Ево детаљније: https://www.premierleague.com/news/427772?sf96151543=1

Edited by Прслин
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...