Jump to content
IGNORED

grbovi


Recommended Posts

Kad je rec o glupavim grbovima:herthaberlinsc.pngdekarlsruhe.pnglogosvenfck15496878onli.jpgitd...da upotpunim:azalkmaar.png (kakva inventivnost)(reprezent sovjetske skole, uzas i strahota, nema svrhe postovati ovde jos 20 ruskih grbova...cast izuzecima, ako postoje)cskalogo.jpg Koliko god da imaju cool i originalno ime toliko im je logo fuj - Newell's Old Boys:clubatleticonewellsoldb.gif

Edited by ducca
Link to comment

Kada je 2006. izborena samostalnost™, na forumu dizajn zone se pojavio predlog za logo FSS-a koji ne izgleda kao da su ga osmislili nalozeni osnovci.fssiz3.jpgSrecom, razum je prevagnuo...grbfss.jpg:isuse: :isuse: :isuse:

Edited by DR. KUMALO
Link to comment
Kada je 2006. izborena samostalnost™, na forumu dizajn zone se pojavio predlog za logo FSS-a koji ne izgleda kao da su ga osmislili nalozeni osnovci.fssiz3.jpg
Haha, hvala na podsećanju, ovaj sam ja odavno nacrtao i poslao, u međuvremenu i zaboravio da sam ga nacrtao. Nikakav odgovor nisam dobio :isuse:Legendarni...300px-Logo_FC_St_Pauli.svg.pngAjntraht Frankfurt466px-Eintracht_Frankfurt_Logo.svg.png Edited by stvaen
Link to comment

Engleski nizerazredni klubovi su nenadjebivi kad su grbovi u pitanju.Jedan od najruznijih (i meni najbesmislenijih) ikada:Northampton%20Fc.jpgMeni licno najomiljeniji grb iz dana igranja raznih menadzera:565px-Hereford_united_fc.svg.pngI nesto najbolje sto sam video u poslednje vreme - obratiti paznju na nadimak kluba i odgovarajucu stomacinu. Vrhunski! :Hail:LogoBurtonAlbion.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...