Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

U maju bih trebalo da odem do Zagreba na 2-3 dana pa trazim neki smestaj u centru (posto bas i ne poznajem grad toliko dobro) a sve sto izguglam je na 15minuta voznje ili u jakomirnom kraju okruzenim zelenilom. Tako da sam otvoren za se predloge ukoliko je neko bio tamo vec u slicnom aranzmanu :)P.s. Ako je ikako moguce izbegao bi ho(s)tele

Link to comment

pod pretpostavkom da $ nisu problem, svejedno je u koji ces od hotela u centru. svi su skupi. kao i u beogradu, doduse. ja sam pre koju godinu sluzbeno bila u hotelu dubrovnik i ne da nemam zamerku, nego samo pohvale. takodje je i na najcentralnijem mogucem mestu, na recimo mnogo boljoj lokaciji od esplanade koja je takodje :wub: uostalom, evo linka, razgledaj i slobodno pitaj ako te interesuje neka lokacija ili informacija:hoteli u zgedit: link

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Hvala Cruella ali posto nije sluzbeno ja cu morati da platim tako da sam vise mislio nesto poput ovog Gazzinog. Privatni apartman ili pansion. Naleteo sam na nesto zanimljivo u Sermageovoj ulici ali naravno pojima nemam gde je to i koliko je daleko od centra. Isto vazi i za Utrinu,Vukovarsku i Teslinu ulicu.

Link to comment

hm, ne bih se kladila, ali mislim da je na maskimiru, ta sermageova, sto jeste centar, ali podalje od ilice/jelacica placa.utrina je novozagrebacki kvart, nekih 6-8 stanica tramvajem od centra, ne oseti se transport. teslina je epicentar ;) vukovarska je takodje u centru.idi u teslinu, ako ima nesto povoljno, jer ti je odatle sve sto vredi videti na dovat ruke, da ne kazem noge ^_^ a pogledaj i ovo, ako ti cena odgovara, vise je nego pristojna s obzirom na lokaciju, i u zelenilu je; strogi centar, a mirno. kada se silazi s gornjeg grada, ispod kule lotrscak na ilicu :) za ovu lokaciju je cena vise nego povoljna, ne znam samo kako je unutra, nisam boravila:http://www.hotel-pansion-jaegerhorn.hr/index_hr.htm#koristan savet u vezi gornjeg linka, ako se opredelis za isti:

za slucaj da se uspavas, neces duze od podneva kada opaljuju iz topa na lotrscaku :lol:

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Da znas da mi i teslina sto se enterijera i deluje najbolje. Ovaj tvoj link sam bookmarkovao kao plan B za slucaj da bude problema sa teslinom.

Hvala za upozorenje :lol: Mada sam u Sarajevu bio pozicioniran tik uz dzamiju pa sam navikao na neobicne nacine budjenja

Link to comment

svakako ne ići u hostel u centru (palmotićeva)- rupetina.edit: dom za vješanje nije u palmotićevoj nego u petrinjskoj, zayebunila sam se

Edited by Nicol
Link to comment

bila jednom u nekom hostelu pored fabrike cokolade - nije bas blizu, ali citav kraj mirise na slatkise, ima dobru tramvajsku vezu sa gradom, a hostel bio nov/novcijat i odlicanposle bila u nekom malom hotelu na ilici (br 100-i-nesto), malo zavucen, ali dovitljivo dizajniran i neverovatno udoban, fotke kasnije

Link to comment
bila jednom u nekom hostelu pored fabrike cokolade - nije bas blizu, ali citav kraj mirise na slatkise, ima dobru tramvajsku vezu sa gradom, a hostel bio nov/novcijat i odlican
to bi bija hostel ravniceima uglavnom dobre preporuke, ali i neoprostivu manu (pod nosom ti je dinamov stadion :D )znam i za hotel jadran, u vlaškoj (centar grada), 3 zvjezdice pa vidi
Link to comment

bio vise puta po raznim hotelima, a nikada u hostelu. 5 puta u nacionalu (mislim da se sada zove internacional) - preporuka. jedino mi smetalo sto sam bar 2x bio budjen nekim burgijanjem na ulici, ali toga vise nema sudeci po pogledu na isti pre par vikenda. 3 puta u dori. isto sasvim ok hotel i mislim da je jeftiniji (jbg, veze nemam sa cenama, odsedao sa bendovima koje sam tamo dovodio i troskovi isli na racun klubova). 2 puta u laguni (idem i sada u cetvrtak). tamo sobe nisu nesto kao u ova 2, ali je ok ako nisi picajzla. 2 puta i u remetincu (ili tako nekako) - to je vec bilo bulja, a i podalje je od sireg centra. bio jednom u gaju sa uk subs, zadovoljan i u jos jednom kojem sam zaboravio ime, ali je bio dojajan. secam se da je bar 5 tetki setalo neke nakazne kerove velicine pola macke po liftovima, da ima pun kurac soba i da sam im ispraznio celi mini bar posle koncerta ukljucujuci i sokove, i vode. moja preporuka je dora. zavucen, pa nema buke kad se probudis mamuran, imas pored benzinsku pumpu, primaju evro za pljuge, jednokrevetne su sa 2 sobe, picanski restoran i fino osoblje.

Link to comment

esplanada je prekrasna, ali je okupljaliste olosa, pardon... elite :yucky: glede westina, opci dojam mi je nepovoljan. sheraton je tek bljak.toliko o zg hotelima sa 5* -_-

Link to comment

Hehehe 100m od trga bana Jelacica ne moze blize-Dakle moja preporuka Fulir Hostelhttp://www.fulir-hostel.com/Vrlo cisto jer je relativno novo, super momci koji vode hostel (imas i na Facebooku profil hostela), imas jednu sobu sa 12 lezajeva i jednu manju sa 4, svaki krevet ima svoj ormaric sa kljucem za stvari, 2 kupatila - vrlo cista i to je to....Jedino sto je cena visoka za hostel - 20e otprilike ali u samom centru si u vrlo urednom prostoru tako da u principu i vredi....

Link to comment
brige te za elitu, imaju dobru kužinu.
ima je i sheraton, ali klijentela ubiva apetit <_< ja glasujem za Jaegerhorn, koji i predlozih negde iznad. na nepodnosljivo romanticnom je mestu :wub:nova%20mapa.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...